• Ново
Чикологија безжична светлина филтрирање бамбус римски прозорци нијанси, желка 35 w 64 ч

Чикологија безжична светлина филтрирање бамбус римски прозорци нијанси, желка 35 w 64 ч

Оценка на клиентот:
DEN 768.00

Износ
Залиха

Ние веруваме дека стилот не мора да доаѓа по тешка цена. Нашите бамбус завеси, римските ролетни за прозорци се класични ролетни од дрво за третман на Виндоус со траен дизајн. Нашите ролетни со бамбус за моделите на Виндоус ви овозможуваат слобода да изберете уникатен и буџетски пријателски производ за да создадете опуштена домашна вибрација со бамбус завеса. Додадете текстура во вашиот ентериер со нашите ролетни ролетни со бамбус! Дизајнирани како лесни за филтрирање на прозорците, овие нијанси на безжичен бамбус нежно ја филтрираат светлината за да создадат топла и добредојдена околина за одморалиште. Спијте како што сте на одмор со додавање на природен тропски изглед во вашата спална соба. Промената на околината на вашата соба со бамбус нијанси е и привлечно и подмладување. Како слеп што нуди полу-приватност, препорачуваме да додадете ролетна сенка или завесата по потреба. Уживајте оброк со одлична компанија без сјајни сончеви зраци. Chicology UV блокирање на бамбус нијанси за прозорци не го загрозуваат осветлувањето. Создадете чиста и релаксирачка околина за вашата канцеларија за внатрешни работи. Зголемете ја продуктивноста како наши издржливи дрвени ролетни за прозорецот го комплиментираат осветлувањето во вашата канцеларија без да го нарушите протокот на работа. Во шикологијата, знаеме колку е важно да се имаат точни мерења. Имајќи го ова предвид, ние имаме за цел да обезбедиме едноставни упатства за мерење за сите. Може да се користи за внатрешно монтирање или надворешно монтирање. Овој производ е точно на големината. Потребна е минимална длабочина од 1-инч за внатрешноста на монтирање или 2-инчи за плапкање во внатрешноста на монтирање. Римска сенка, третмани со прозорци - бамбус нијанси затворено. РЕЗИТЕ НА ДРВИ - Римски ролетни што можат да се користат како ролетни за тремови. Ролетни на вратите, ролетни прозорци безжични, ролетни на француски врати - нијанси на бамбус прозорец. . Нијанси и ролетни за прозорци во затворен простор - безжични бамбус сенка и ролетни за прозорецот за кујни . ролетни на отворено за тремот - безжични нијанси и ролетни за меч.

Карактеристики

Производи во категоријата

Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси, затемнувајќи ги нијансите дневно Бери

DEN 1.33

Обични безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуст�

Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси Соба за затемнување на нијансите дневно

DEN 1.67

Обични безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуст�

Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси, затемнувајќи ги нијансите дневно Бери

DEN 768.00

Обични безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуст�

Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси Соба за затемнување на нијансите дневно

DEN 768.00

Обични безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуст�

Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси, затемнувајќи ги нијансите дневно Бери

DEN 768.00

Обични безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуст�

Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси, затемнувајќи ги нијансите дневно Бери

DEN 768.00

Обични безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуст�

Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси Соба за затемнување на нијансите дневно

DEN 3.00

Обични безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуст�

Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси, затемнети нијанси на секој ден сиво

DEN 768.00

Обични безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуст�

Римски нијанси за прозорци на римски нијанси Третмани за прозорци Прилагодени римски прозорски нијанси Соба за затемнување на

DEN 768.00

Обични безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуст�

Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси Соба за затемнување на нијансите дневно

DEN 3.33

Обични безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуст�

Римски нијанси за прозорци на римски нијанси Третмани за прозорци Прилагодени римски прозорски нијанси Соба за затемнување на

DEN 768.00

Обични безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуст�

Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси Соба за затемнување на нијансите дневно

DEN 1.00

Обични безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуст�

Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси, затемнувајќи ги нијансите дневно Бери

DEN 2.67

Обични безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуст�

Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси Соба за затемнување на нијансите дневно

DEN 1.33

Обични безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуст�

Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси Соба за затемнување на нијансите дневно

DEN 1.33

Обични безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуст�

Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси Соба за затемнување на нијансите дневно

DEN 768.00

Обични безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуст�

Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси Соба за затемнување на нијансите дневно

DEN 768.00

Обични безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуст�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.