• Ново
Спро Бронзена Жаба Црвено Уво

Спро Бронзена Жаба Црвено Уво

Оценка на клиентот:
DEN 351.20

Износ
Залиха

Бронзената Жаба 65 наградуваната жаба што го подигна барот за риболов на жаби беше дизајнирана од Елитната Серија Б.А. С. Риболовецот Дин Рохас. Тоа е совршена големина и стил што треба да се лови во тешка покривка или во отворена вода. Тој беше дизајниран да фрла долги растојанија и специјално пондериран да слета на стомакот фрлен по фрлањето. Бронзената Жаба 65 доаѓа Со леплива Остра Двојна кука Gamakastu EWG И е достапна во широк спектар на обрасци на бои за да ја покрие секоја ситуација со риболов. Бронзената Жаба 65 наградуваната жаба што го подигна барот за риболов на жаби беше дизајнирана од Елитната Серија Б.А. С. Риболовецот Дин Рохас. Тоа е совршена големина и стил што треба да се лови во тешка покривка или во отворена вода. Тој беше дизајниран да фрла долги растојанија и специјално пондериран да слета на стомакот фрлен по фрлањето. Бронзената Жаба 65 доаѓа Со леплива Остра Двојна кука Gamakastu EWG И е достапна во широк спектар на обрасци на бои за да ја покрие секоја ситуација со риболов.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.