• Ново
- ГРОЕ Кристал Булчински Појас Со Сатенска Лента Кристален Свадбен Појас Деверуша Појас Женски Фустан Додатоци

- ГРОЕ Кристал Булчински Појас Со Сатенска Лента Кристален Свадбен Појас Деверуша Појас Женски Фустан Додатоци

Оценка на клиентот:
DEN 319.84

Износ
Залиха

Тип : Невестински Појас. . Пол : Женски. Стил : Луксуз и Мода. . Материјал : Кристал, Сатенски Ленти. . Повод : Свадба, Забава, Свршувачка, Коктел, Дневно. . Карактеристики : Декор Од Кристал, Панделки За Дамки, Додатоци За Невестински Фустани, Појаси За Половината. . Големина На Панделки : 2см х 275см/0,79 "х 108,27" (Прибл.). . Големина на кристал : 40см х 5,5 см/15,75 "х 2,17" (Прибл.). . . Забелешки : . . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. . Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. . . Пакетот Вклучува : . . 1 х Невестински Појас Д-ГРОЕ Кристален Невестински Појас со Сатенска Лента Кристален Свадбен Појас Деверуша Појас Женски Додатоци За Облекување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гроздобер секвенци појаси за половината за жени прилагодлив појас за жени каубојски каубојски каиш женски фармерки здолниште

DEN 160.16

Карактеристики : Квалитетен материјал : Овој појас за женски секвенци изработен од висококвалитетна ко

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.