• Ново
Multightенски посочени пети на пети, мулти-виткани високи потпетици

Multightенски посочени пети на пети, мулти-виткани високи потпетици

Оценка на клиентот:
DEN 335.84

Износ
Залиха

Стилето со повеќе ленти од Brinley Co. има меки велур на велур и стил на зашилен пети. Дизајнот со повеќе ленти ги истакнува акцентите на токи и затворените потпетици се карактеризираат со детали за патент. Слабиот потпетици на Стилето го комплетира изгледот. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Пета. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.