• Ново
Дорман 425 - Управувачко Вратило За Специфични Модели НА CHEVROLET GMC Одговара изберете: 2004-CHEVROLET EXPRESS G3500, 2003-CHEVROLET EXPRESS G2500

Дорман 425 - Управувачко Вратило За Специфични Модели НА CHEVROLET GMC Одговара изберете: 2004-CHEVROLET EXPRESS G3500, 2003-CHEVROLET

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Ова управувачко вратило директно ја заменува оригиналната опрема на специфични апликации за возила. Темелно е тестиран за да се исполнат Федералните Стандарди за Безбедност на Моторните Возила и прецизно обработен за да се обезбеди цврсто, сигурно вклопување. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Прецизно вклопување - ова управувачко вратило е дизајнирано во строги толеранции за директно замена на оригиналното вратило на одредени години на возилото, марки и модели. Тестирана безбедност-секој дизајн ги исполнува ригорозните регулаторни стандарди за да обезбеди безбедност на возачот при судир. Доверливи перформанси - изградени за да се исполнат темелно торзионо, затегнувачко, замор и други тестови за издржливост за сигурно работење. Отпорен на корозија - тестирањето со спреј за сол и премиум облогата помагаат да се обезбеди идна долговечност. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Шевролет Карго Комбе : 2003, 2004 Шевролет Експрес 1500 : 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014чевролет Експрес 2500 : 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 Шевролет Експрес 3500 : 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016чевролет Експрес 4500 : 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 Шевролет Експрес Товар : 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 Шевролет Експрес Пасајерос : 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016гмц Савана 1500 : 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Гмц Савана 2500 : 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016гмц Савана 3500 : 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 Гмц Савана 4500 : 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дневна соба тапацирани столици, модерни домови со модерни домови, тапациран стол од 6, акцент столици, минималистичка златна

DEN 2.33

Тежина и димензии Севкупна димензија на производот : Димензии на табелата : 36x29 Надоместок за сите загуб�

Амидоа Женски Блок Во Боја Зимски Јакни Ревер Дебели Coови Палта Нејасно Руно Кошула Јакна Бушава Fall Елегантни Врвови За Надворешна

DEN 951.52

♛+Добредојдовте На Амидоа Онлајн Мода】 1.За амидоа : Онлајн Модната Продавница амидоа е основана на 2012 г

Персонализирана тркалезна соstвездие Почетна ѓердан - врежан хороскопски симбол накит - Божиќен подарок за неа - не'рѓосувачки

DEN 2.00

Имате страст кон астрологијата, loveубовта за читање хороскопи или само ви треба нов суров ѓердан за да се

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.