• Ново
ЈОН 6Х135 6Х139. 18ет 106цб Сатенски Црни Бланширани Краци

ЈОН 6Х135 6Х139. 18ет 106цб Сатенски Црни Бланширани Краци

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

ЈОН 181 17Х9 6Х135/6Х139, 7 18ЕТ 106ЦБ САТЕНСКИ ЦРНИ/БЛАНШИРАНИ КРАЦИ Секое од овие тркала е произведено со користење на супериорни материјали кои обезбедуваат издржливост и функционалност. Овие бандажи додаваат секси, елегантен стил на вашето возење. Сите Јонски Бандажи ги поминаа стандардите НА ISO 9000, OEM, SEA, JWL-T, ПРЕКУ И TUV. Изработени со различни дизајни и завршетоци, Јонските Бандажи сигурно ќе го надополнат изгледот на секое возило. Променете ги вашите стари, здодевни тркала денес со најелитните тркала на пазарот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кревет со целосна големина платформа со фиока со фиока, целосен кревет за дете, кревет за близнаци со платформа со слушалки

DEN 1919.84

Поветка со целосна големина на платформата со фиока под креветовој кревет доаѓа со модерен и едноставе�

Чудо на нација девојки наредени костими за капење Танкини, реверзибилни дното и шорцеви за пливање, UPF 50+, 3-pC сет, големини

DEN 128.00

Измешајте го и одговарајте на нејзиниот изглед на пливање со разнобоен и ладен трипарчен танкини сет од

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.