• Ново
Ксинвана Складирање На Накит отпорен На Прашина Бо Силно Запечатување Пластична Видлива Водоотпорна Витрина За Ѓердан За Дома

Ксинвана Складирање На Накит отпорен На Прашина Бо Силно Запечатување Пластична Видлива Водоотпорна Витрина За Ѓердан За Дома

Оценка на клиентот:
DEN 207.84

Износ
Залиха

Опис : Со компактна големина и силно запечатување, овој случај е лесен за носење и може да спречи гребнатини предизвикани од отворено складирање на накит.Благодарение на водоотпорна и издржлива карактеристика, може да се стави насекаде и да се користи долго време.Изработен од висококвалитетен пластичен материјал, тој е лесен, флексибилен, практичен и не е лесен за кршење.Постојат 3 големини за вашиот избор С, М и Л. јп филмот ќе се деформира по употреба, но може да се врати во првобитната состојба со топол воздух blower.It е погоден за складирање ѓердан, прстен, нараквица, монета, накит, игла и така натаму.Име На Предметот : Кутија За Складирање Накит Материјал : Пластика Карактеристики : Видлив, Пренослив, Водоотпорен. Бои : Жолта, Сина, Розова Големина Детали : С : 7см х 7см/2.76 "х 2.76" (Прибл.). М : 9см х 9см/3.54 "х 3.54" (Прибл.). Л : 11см х 11см/4.33 "х 4.33" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Кутија За Складирање Накит (Други Не Се Вклучени) Со компактна големина и силно запечатување, овој случај е лесен за носење и може да спречи гребнатини предизвикани од отворено складирање на накит. Благодарение на водоотпорна и издржлива карактеристика, може да се стави насекаде и да се користи долго време. Изработен од висококвалитетен пластичен материјал, тој е лесен, флексибилен, практичен и не е лесен за кршење. Постојат 3 големини за вашиот избор С, М и Л. јп филмот ќе се деформира по употребата, но може да се врати во првобитната состојба со вентилатор за топол воздух. Таа е погодна за складирање ѓердан, прстен, нараквица, монета, накит, игла и така натаму.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лабакиха Денот На Вљубените Декор Денот На Вљубените Сам Дневен Подарок Роза Пена Цвет Илустрација Декорација Букет Свадба Дома

DEN 303.84

ДЕНОТ НА вљубените DIY Дневен Подарок Роза Пена Лажни Цвет Симулација Илустрација Декорација Букет Свад�

Ајомет Женски Обични Обувки За Облека За Канцелариски Модни Жени Кои Дишат Чевли Со Врвки Секојдневни Чевли, Светло Сина 8,5

DEN 3.33

Женски Обични Обувки За Облека За Канцеларија Модни Жени Чевли За Дишење Обични Чевлиродови : Жени, Дево

1.0 Кт Assер Сече Црна Природна Они 18к Изјава За Гравирање На Жолто Злато Годишнина Ангажман Свадба Пасијанс Големина На Прстен

DEN 3.00

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

Женски Ноќни Наметки Долги Ракави Женски Ноќни Наметки Шорцеви Жени Мода Секси Бебешка Кукла Прашка Чипка Забава Свила Долна

DEN 239.84

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 7680см / 31.50" Половината : 6064см / 25.20" Колк : 8488см / 34.65" Голем

Глонме Дами Породилно Атлетско Дно Летна Вежба Хеланки Еластична Половината Одбојка Мини Панталони Тренингот Спорт Кратки Панталони

DEN 271.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Тренингот Шорцеви, Задник Кревање Кратки Хеланки, Ж�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.