• Ново
Викерман 4 Бургундија Сјајна Топка Украс, По Торба

Викерман 4 Бургундија Сјајна Топка Украс, По Торба

Оценка на клиентот:
DEN 591.84

Износ
Залиха

Викерман 4" Бургундија Сјајна Топката Украс. Овој украс има сјајна завршница што ќе додаде сјај на секој проект за украсување празници. Оваа ставка е направена од пластика отпорна на кршење и ОТПОРНА НА УВ за продолжена заштита од избледување и кршење. Капачето е дупчат и јамка со цветна жица за да се осигура дека е сигурен и подготвен за закачување. Овој уникатен украс е исклучителен додаток на секоја колекција бидејќи добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво. Вклучува 6 орнаменти по пакување. Изработени Од Пластика Отпорна На Кршење. Сјајна Завршница. Дупчат И Жичен Безбедна Капа. УВ Отпорен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Па На Киселина Слободен Душеци Наклон Сече За Слики - Бла екут Матборди Одбори За Печење И Јасна Фото Мат Кеси за турс, Слики,

DEN 1.33

25 Единечни ДУШЕЦИ Одбори За Печење Без Киселина И Вреќи За Заптивки, Со отворање на туре за фотографија �

Ступел Индустрии Смешни Коала Диви Животни Во Очила Животни И Инсекти Сликарство Сива Врамена Уметност Печатење Ѕидна Уметност

DEN 319.84

Додадете димензија во секоја просторија со нашите Уметнички Дела Во Рамка Со текстура Нашите уметнички

Повикувајќи НОВ магнетски магсафе случај За Samsung Galaxy S S Ултра Метални Алуминиумски Легури Стакло матирано заштитно ултра

DEN 287.84

НОВ магнетски магсафе случај За Samsung Galaxy S21 S22 Ултра Метални Алуминиумски Легури Стакло матирано заштитн

Махрус горниот отскокнување на ракави за столбови од брануваа од пена - Пол за дијаметар - Безбедносно куќиште Полски ракави

DEN 3.00

Добијте ги овие ракави на брануваа на брануваа од горниот дел од отскокнување, за дополнителна безбедно

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.