• Ново
Белела Менс Удобни Комбинезони Еден Шорцеви Секојдневен Тренинг Мускул Без Ракави Тенок Фит Качулка Патент Ромпери Џебови За Боди

Белела Менс Удобни Комбинезони Еден Шорцеви Секојдневен Тренинг Мускул Без Ракави Тенок Фит Качулка Патент Ромпери Џебови За

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Опис : . Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчиња. Стил : Машки Спорт Едноделен Комбинезон Ромпер Костим За Играње,Тренинг Џогер Краток Сет, Трчање Џогирање Активна Облека Тренерки. Тип На Шема : Еднобојна, Врвка За Влечење, Џебови, Патент,Качулка. Боја : Сива, Зелена, Црна, Кларет (Опционално). Големина : . САД ХСС-Тагови,. НА САД-Тагови М,. САД МТагови Л,. САД Л-ТАГОВИ XL,. САД XLТагови 2 XL,. САД 2 XL-Тагови 3 XL,. (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 65% Памук, 35% Полиестер. Деколте : Дуксер. Должина На Ракавот : Без Ракави. Должина На Панталони : Кратко. Половината : Средината На Половината. Сезона : Пролет, Лето. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Дом, Забава, Секојдневно, Ноќ. Карактеристики : . 1. Повик дневна ромпери краток сет, мека, дише и ќе се задржи удобно. 2. Цврста Боја,тенок фит,патент,врвка за влечење,џеб, секојдневен и одмор, пријателски за кожата. 3. Машки тренинг џогер краток сет, едноделна тренерка одлична за спортување, перформанси, фенси фустан, забава, одмор,домашна секојдневна облека,салон, итн. Содржина На Пакетот : . 1 х Комбинезон (Други Додатоци Не Се Вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ТКАЕНИНИ : Машки Едноделен Комбинезон За Ромпер, лесен и дише моден дизајн од памучен полиестерски материјал, погоден за спорт и секојдневно носење.Секојдневен, издржлив, удобен и фит. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : машки моден комбинезон со качулка, краток комплет џогер за вежбање, целосен преден патент и појас со врвка, лесен за облекување и соблекување, без ракави и џебови се посебни за лето. ПРИЛИКИ : Секојдневен моден стил, многу погоден за секојдневно носење, скитници, подобрување на домот, теретана, кошарка, пешачење, трчање, тренинг, тренинг,џогирање, активна облека, фитнес, патување, одмор на плажа, ноќно излегување или тематска забава. Користете ги овие тенки фит дуксери шорцеви за да ја ажурирате вашата гардероба оваа сезона. Многу погоден за секојдневно излегување и вежбање. Оваа машка тренерка е исто така најдобриот подарок за семејството или пријателите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Wobythan Домаќинство Ѕид Монтирани Тенџере Решетката-Монтирани Виси Решетката За Кујна Складирање И Организација Со Куки, Црна

DEN 3.33

Опис : Ова парче хардвер ќе ослободи неверојатен простор во вашата кујна Тоа помага уредно да ги чувате

Беспрекорен Ребрест Резервоар Врвни Жени Мода 4 јули Ден На Независноста Печатење Круг Вратот Резервоар Елек Кошула Култура

DEN 255.84

Материјал : изработен е од удобен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.