• Ново
22кн Полиестерски Ремен За Ремен Со Ремен За Лежиште За Качување По Карпи Арборист

22кн Полиестерски Ремен За Ремен Со Ремен За Лежиште За Качување По Карпи Арборист

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Опис : *Сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*полиестерски материјал, рамен ремен за лежиште за качување со прашка за качување*опрема за рамен ремен со ремен за лежиште, погодна за качување по карпи на отворено, планинарење*ширина од 2 см и дебелина од 2 мм, висока цврстина на истегнување, низок коефициент на триење, висока отпорност на триење*Рамен појас, напнатост Е 22 КН, светлина, висока јачина, брзо работи, безбедно.*Рамен појас, шиење со машина, извонредна изработка, висока јачина, силни затегнувања спецификација : *Материјал : Полиестер*Боја : Црна *Должина : 60см, 80см, 120см, 150см, 180см, 220см*Ширина : 2см*Соодветна напнатост : 22КН (околу 2200КГ)*Тежина : 55гр/70гр/105гр/135гр/160g/195g*сертификација : ce en566package вклучува : 1 x качување bandlet забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Бамил 22кн Полиестерски Ремен За Ремен Со Ремен За Лежиште За Качување По Карпи Арборист.

Карактеристики

Производи во категоријата

knqrhpse Коктел Фустани Жени Тениски Здолништа Внатрешни Шорцеви Еластични Спортски Голф Скортови Со Џебови Бел Фустан Женски

DEN 255.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.