• Ново
Геометриска Навлака За Перница Шарени Цветни Лисја Растителна Перница Навлака За Перница Спална Соба Софа Дневна Соба Декорација На Домот

Геометриска Навлака За Перница Шарени Цветни Лисја Растителна Перница Навлака За Перница Спална Соба Софа Дневна Соба Декорација

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Точка : Перница Случаи. Производ : 100% сосема нова навлака за перници (Со Исклучок на полнила). Големина : 45х45см. Материјал : Краток Кадифен. Користете за : Спална Соба/Софа/Автомобил/Седиште/Стол/Спиење/Дневна Соба/Домашен Декор. Прилагодено : поддршка слика прилагодено. Метод на перење : машинско перење, 30°C топла вода, не хемиско чистење, не избелувајте, хемиско чистење, максималната температура на пеглање е 100°C Известување : 1 : ве Молиме дозволете грешка во големината на производот 1-3см грешка во бојата 5%!. 2 : Поради разликата во бојата на екранот на компјутерот, не гарантираме дека бојата на нашите производи е потполно иста како и сликата што ја гледате, се надевам дека ќе можете да разберете! Количина : само една навлака за перница. Само навлака за перница, без влошка за перница. Забелешка : овој производ е отпечатен од едната страна, грбот е еднобоен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Еккаме Ленени Панталони За Жени Клиренс Модни Жени Удобни Печатени Панталони За Слободно Време Со Врвки Во Боја Џебови Лабави

DEN 519.04

Модни Жени Удобни Печатени Панталони За Одмор Со Врвки Во Боја Џебови Лабави Панталони Карактеристики :

Хуакаишиџи Божиќ Родител-дете Пижами Елен Печати Долг Ракав Круг Вратот Маица + Карирани Комбинезон + Боја Блок Панталони

DEN 223.68

Спецификации : Ткаенина : полиестер Шема : елен, кариран Боја : бела Применлива сцена : дома Забелешка :...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.