• Ново
Рачно Плетење Буци Предиво Хеклано Предиво За Перење Филер За Предиво За Ограда За Кревет Фрлање Перница ЌЕБЕ САМ РОЗА розова

Рачно Плетење Буци Предиво Хеклано Предиво За Перење Филер За Предиво За Ограда За Кревет Фрлање Перница ЌЕБЕ САМ РОЗА розова

Оценка на клиентот:
DEN 127.04

Износ
Залиха

Опис : Материјал : густото предиво е изработено од висококвалитетен материјал за дрес, издржлив, лесен и нежен.Самостојни Проекти : ова предиво е совршено за ДА НАПРАВИТЕ сами ткаени направи домашно милениче куќа, итн.Карактеристики : предивото е униформно, и со висока издржливост, меко и удобно. буци предиво се перат, лесно и едноставно се чистат.Апликации : ова одлично предиво е широко погодно за плетење, ткаење и хеклање за таписерија, навлаки за перници итн.Подарок : исто така може да биде практичен подарок за семејството и пријателите.Табела со големина : 2,5 см/0,98 инчи. Должина 12м-14м/472,44 инчи-551,12 инчен пакет Вклучува : 1 Ролна Предиво : ве Молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори. Материјал : густото предиво е изработено од висококвалитетен материјал за дрес, издржлив, лесен и нежен. Самостојни Проекти : ова предиво е совршено за ДА НАПРАВИТЕ сами ткаени направи домашно милениче куќа, итн. Карактеристики : предивото е униформно, и со висока издржливост, меко и удобно. буци предиво се перат, лесно и едноставно се чистат. Апликации : ова одлично предиво е широко погодно за плетење, ткаење и хеклање за таписерија, навлаки за перници итн. Подарок : исто така може да биде практичен подарок за семејството и пријателите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.