• Ново
0. кт Брилијантен Круг Намалување Пад Висат Конфликт слободен Вистински Култивирани Сертифициран Дијамант Јасност СИ1-СИ Боја и-Ј 18К Жолто Злато Обетки Лост Назад

0. кт Брилијантен Круг Намалување Пад Висат Конфликт слободен Вистински Култивирани Сертифициран Дијамант Јасност СИ1-СИ Боја

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Култивиран Лабораториски Одгледуван Дијамант : . Дијамантите Одгледувани во лабораторија се идентични со Минираните Дијаманти во хемиската структура и состав; да се биде неразличен создава идеална алтернатива за означување на приказ на љубов со висока вредност. Произведен во лабораторија и вети дека ќе биде без конфликти, секој дијамант е загарантиран да биде целосно уникатен и карактеристично редок. Еден вид без два дијаманти слично, вашето парче е ексклузивно за вас. Култивирани Лабораториски Одгледувани Скапоцени Дијаманти. Страничните Камења се Врвни Кристални Дијаманти, имитирајќи изглед на откопани дијаманти. 4 Ц ви кажуваат се што треба да знаете за квалитетот На Нашата Културна Лабораторија Одгледувани Дијаманти : . Исечете : сечењето, што значи форма или аспекти; што го прави сјај.Боја : Категоризирана по боја-одделение, почнувајќи од безбојни до различни нијанси.Јасност : Состојба измерена со присуство (или недостаток) на мали недостатоци.Карат : Тежина/маса измерена во карати, вкупна тежина на карат (CTW). . Нашата Посветеност Кон Животната Средина. Секој аспект од нашето најсовремено производство на ликовен накит е критички дизајниран и внимателно изработен како дел од нашиот специјализиран процес на производство на зелена боја. Сите дијаманти што Ги продава Клара Пучи гарантирано ќе бидат автентични вистински дијаманти Одгледувани Во Лабораторија. Извори етички од нашите добавувачи кои се придржуваат до општествено совесни методи. . Уникатните дијаманти што Ги носи И продава Клара Пучи гарантирано ќе бидат автентични Дијаманти Одгледувани Во Лабораторија. Испорачана во Нашата Бесплатна Кутија За Подароци, секоја ставка е дизајнирана, произведена и продадена исклучиво Од Клара Пучи. Професионално поставени во вашиот избор на цврсти 14k или 18k автентицирани печат злато, а исто така придружени со Нашата Автентичност Картичка. 60-дневна опција за враќање без проблеми се нуди Со Ограничена Доживотна Гаранција за сите предмети, покривајќи оштетени, обезбојувани или заматени камења; заменети бесплатно. Идеален за секој спомен, подарок или спомен заменет без полнење. Испорачано во нашата Бесплатна Кутија За Подароци Клара Пучи со најбрза, најсигурна услуга за испорака за придобивките на нашите купувачи, обезбедувајќи соодветни безбедносни мерки. Сите централни камени дијаманти доаѓаат со официјален Сертификат за Автентичност.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ротосв Женски Станови Балетанки Со Тркалезни Прсти Се Лизгаат На Чевли Балерина Станови Со Лакови Обични Чевли Танц Рамни Чевли

DEN 335.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Станови, Лизгање На Чевли, Рамни Чевли, Обични Чевли, Лизгањ

Миријам Мекдоналд При Пристигнувања За Колективната Водечка Продавница На Дцма Свечено Отворање На Авенијата Н Мартел Лос Анџелес

DEN 655.84

Миријам Мекдоналд На Пристигнувањата За Свеченото Отворање На Колективната Водечка Продавница Дцма, А�

Индустриски студенти издигнувајќи ги виножитото зраци дрво Гроув планински пејзаж галерија завиткана платно печатена wallидна

DEN 3.00

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Б91хз Машки Товарни Шорцеви Машки Шорцеви За Брзо сушење На Отворено Панталони За Плажа Со Пет точки Пливање Летни Машки Панталони

DEN 2.67

Машки Товарни Шорцеви Машки Шорцеви За Брзо сушење На Отворено Панталони За Плажа Со Пет точки Пливање �

Воблинг Жени Мажи Вода Чевли Брзо Сува Јога Чевли Боси Аква Чорапи Отворено Чорап Патики Лесни Патики Плете Горниот Анти-Лизгање

DEN 462.40

Гумениот ѓон против лизгање е флексибилен, но доволно дебел за да ги заштити вашите стапала од стапнува�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.