• Ново
14к Бело Злато Круг Дијамант Пасијанс Ветување Прстен Cttw

14к Бело Злато Круг Дијамант Пасијанс Ветување Прстен Cttw

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Тип на Благороден Метал : 14кт Бело Злато Прибл. Грам Тежина : 2.53 Вкупно Скапоцен Камен Карат Тежина : 1/6 Примарен Дијамант Тип : Дијамант Примарен Скапоцен Камен Форма : Круг Примарен Скапоцен Камен Боја : Г-Х Примарен Дијамант Јасност : I3 Основно Поставување Скапоцен камен : 4-пронг Примарен Скапоцен Камен Карат Тежина : 0.09 Гем2 Тип : Дијамант Скапоцен Камен 2 Облик : Круг Скапоцен Камен 2 Боја : Г-Х Гем2 Јасност : I3 Гем2 Поставување : 0.06 Дијамант 3 Карат Тежина : Никој 14k Бело Злато Круг Дијамант Пасијанс Ветување Прстен 1/6 Cttw.

Карактеристики

Производи во категоријата

Хадас Аманец Самовила Зора Нимфи Летање Од Сируело Фантазија Сликарство Густаво Кабрал Кул Ѕид Декор Уметност Печати Постер

DEN 1519.84

Хадас Аманец Самовила Зора Нимфи Летање Од Сируело Фантазија Сликарство Густаво Кабрал Кул Ѕид Декор У�

Оригинален 2ct Круг Намалување Дијамант Пронг Фенси Засекогаш Сад Дами Ангажман Прстен Невестинска Свадба Солидна 14k Злато

DEN 3.33

Оригинален 2ct Круг Намалување Дијамант Пронг Фенси Засекогаш Сад Дами Ангажман Прстен Невестинска Свад

Ројалов Женските Атлетски Еластични Плисирани Тениски Здолништа Трчаат Јога Внатрешни Шорцеви Еластични Спортски Голф Скортови

DEN 287.84

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 64см / 25.20" Колк : 84см / 33.07" Должина : 34см / 13.39"Големи�

Ноќта На вештерките Реквизити Ноќта На Вештерките Тематските Партија Материјали Ноќта На Вештерките Детски Подарок Ноќта На

DEN 223.84

2 ПАРЧИЊА Реквизити За Ноќта на Вештерките Забава Со Тематика За Ноќта на Вештерките Детски Подарок Под�

Лилгиј Жени Висок Струк Здолниште Тул Долго Здолниште Висок Струк Возбуда Должина На Подот Свадба Подуени Роденденски Макси

DEN 2.33

Женски Тул Долго Здолниште Висок Струк Возбуда Должина На Подот Свадба Подуени Макси Здолништа ве Моли�

Плоштад Црна Виолетова Кубни Цирконија Невестински Кристал Ангажман Црн Прстен Полн Дијамант Цирконија Пасијанс Прстен 12

DEN 719.84

2 ПАРЧИЊА Квадрат Црна Виолетова Кубна Цирконија Невестински Свршенички Прстен Црн Прстен Со Целосен Д�

Плус големина Ситни Жени Раширено Ниско V-Деколте Со Фустан Со Кратки Ракави Бордо Огледало Рефлексија Дизајнер Печати Линија

DEN 737.28

Светилиштето Бургундско Огледало Рефлексија Дизајнерски Фустан за Печатење срдечно ве поканува на лет

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.