• Ново
Лисенрејн Мажи Долги Секојдневни Спортски Панталони Теретана Тенки Фит Панталони Панталони

Лисенрејн Мажи Долги Секојдневни Спортски Панталони Теретана Тенки Фит Панталони Панталони

Оценка на клиентот:
DEN 351.84

Износ
Залиха

Описхело! Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга. клиентите се наши пријатели.Главна Боја : Како Што Покажува Сликата Материјал : 60% Памук, вклучено Е 40% Полиестерско Пакување : 1x Машки Панталони ве Молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Материјал : 60% памук, 40% полиестерски влакна, фино шиење, одлична изработка. Практично : Две странично сошиени товарни кеси и еден заден џеб ви овозможуваат да висат на вашиот мобилен телефон и personal предмети за време на вежбањето. Прилика : Погоден за секојдневно секојдневно носење, вежбање во теретана, трчање, џогирање, кошарка и други активности на отворено, одржувајќи го модерен и трендовски. Карактеристики : машки панталони за џогирање со права нога, цврста боја, со практична врвка за удобност и лесно носење. Машките цврсти товарни панталони од руно не се погодни само за секојдневно носење, туку и за џогирање, на отворено, забави, одмори, патувања, училиште, одмор, улична облека, секојдневна облека и така натаму.

Карактеристики

Производи во категоријата

Црна Долна Облека Пижами За Жени Лак Со Шорцеви Ками V Вратот V Вратот Дамка единствена пижами јазол шорцеви Сет Ноќници Pj

DEN 239.84

€Ноќни за жени}лабава стилска камизола ноќница, Секојдневна лабава опремена и едноставна, но мода.(Поли

Менс Сабо Чевли Лизгање На Куќа Папучи Широк Ширина Влечки Нелизгачки Чевли Унизе Станови Кадифен Наредени Пријатна Розова 5.5-6

DEN 399.84

УДОБНО И ТОПЛО : кадифен обложен и мек ѓон, поголема удобност и топлина за уморни прсти и потпетици, го уб

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.