• Ново
Азриските Жени Паѓаат Модни Панталони Дозвола, Женски Лабави Широки Панталони За Нозе Висок Половината Директно Панталони Обични Панталони За Печатење ЦРНА Голем

Азриските Жени Паѓаат Модни Панталони Дозвола, Женски Лабави Широки Панталони За Нозе Висок Половината Директно Панталони Обични

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Женски Лабави Широки Панталони За Нозе Панталони Со Висок Струк Обични Панталони За Печатењекарактеристики : изработен е од материјали, доволно издржлив за секојдневно носење со омилената Маица итн Носењето на овие панталони ќе ја истакне вашата супер добра фигура и ќе добие многу пофалби. Ткаенината ја штити вашата кожа од ефектите на против сонцето и се загрева. Овие панталони се удобни и топли Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Обичен Материјал На Отворено : Должина На Полиестерпанталони : Целосен Тип На Шема На Панталони : Дебелина На Печатење : Стандардно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА женски Панталони.Usukeubustlengthxxxx-Голем12164288-106cm/34.65-41.73"111cm/43.70" Големина : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 88-106cm/34.65-41.73 "Должина : 111cm/43.70" жените паѓаат панталони мода 2023, Црн петок, Сајбер понеделник, божиќ,подарок, облека за жени. Жените плус големина дозвола 5 5 ,жените дозвола под 1 10, женска облека. ИЗБРАН МАТЕРИЈАЛ : мекиот материјал е удобен за носење. Ви нудиме прекрасно искуство со носење цел ден!. ТРЕНДОВСКИ ДИЗАЈН : Погоден За секојдневен, дневен, роденден, состаноци, танцови претстави, забава, свадба, ноќно излегување, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење. Нашата мисија : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.