• Ново
Женска Ноќница Со Кратки Ракави Длабока В Плисирана Кошула За Спиење Кратка Ноќна Облека Секојдневна Пижама

Женска Ноќница Со Кратки Ракави Длабока В Плисирана Кошула За Спиење Кратка Ноќна Облека Секојдневна Пижама

Оценка на клиентот:
DEN 303.84

Износ
Залиха

Ставка : Женска Кошула За Спиење Кратка Ноќница. Материјал : 95полиестер, 5%Спандекс. Боја : мулти-боја за вашиот избор. Стил : едноставен, контрастен, Европски и Американски стил. Удобност : удобно, дише, меко, пријателско за кожата. Св Length Должина (инч) : 31.1; Биста(инч) : 37; Рамо(инч) : 15.0; . М-Должина(инч) : 31,7; Биста(инч) : 39; Рамо(инч) : 15,4;. Л Length Должина (инч) : 32.3; Биста(инч) : 42; Рамо(инч) : 16.1;. XL-Должина(инч) : 32.9; Биста(инч) : 45; Рамо(инч) : 16.9;. 2xl-Должина(инч) : 33.5; Биста(инч) : 48; Рамо(инч) : 17.6; овие жени ноќници кошула фустан карактеристики длабоко v вратот, над коленото должина, мек и удобен материјал, опуштено се вклопуваат. Женските меки ноќници фустани за спиење се достапни Од Мали ДО ХХ Големи, овие пижами фустани се погодни за речиси сите форми, големини, возрасти. Новините за спиење се совршени кога работите дома или ноќен сон. Оваа новина ноќници се совршен подарок за вашата мајка, девојка, сопруга, ќерка или пријатели. Овој секојдневен и симпатичен фустан за спиење за жени е најдобриот избор. Овие кошули за спиење удобно дишат за да го спречат потењето и не се собираат кога дремат. Материјалот е пријателски за кожата, Многу лесен и има добра пропустливост на воздухот за вашиот удобен сон. Детални информации големина ве молиме проверете опис на производот.Ве молиме проверете го описот на производот пред да нарачате, Благодарам.

Карактеристики

Производи во категоријата

Woobling дами облекуваат чевли кои не се лизгаат рамни чевли меки единствени станови, лесни лизгања кои шетаат дневно балет

DEN 319.68

Опис : Пол : Womenените, жената, дамата дама, женственост : станови, рамни чевли, чевли за фустани, обични чев�

Ролна лента за истегнување на вратоврска, 1 2 150ft градина лента за вратоврска, дебела цврста растителна лента градина градина

DEN 719.84

Материјал : винил Должина : 150 стапки 2 Боја : Зелена Ширина : 1 / 2 инчи Карактеристики : мала тежина, еластич

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.