• Ново
Замена 2-ПОРТ USB Автомобил Полнач+ МИКРО-USB За Basacc Џеб Големина 6000mAh Моќ Банка w Led

Замена 2-ПОРТ USB Автомобил Полнач+ МИКРО-USB За Basacc Џеб Големина 6000mAh Моќ Банка w Led

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Висококвалитетен Адаптер За Автомобил / ОВП, ОЦП, ЗАШТИТА ОД ДКП (ОВП : Заштита Од Излез На Напон. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита Од Излез На Краток Спој) / БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА ВРАЌАЊЕ / 5 ГОДИНИ БЕСПЛАТНА ГАРАНЦИЈА За ЗАМЕНА Рејтинг На Полнач За Автомобил : DC 12 V-24 V (5 V 2.1 А); ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН PSU/Трансформатор / сите производи се тестираат за да ја надминат/исполнат стандардната спецификација;OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : Заштита Од Излез На Напон. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита Од Излез На Краток Спој); БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА ВРАЌАЊЕ / 5 ГОДИНИ БЕСПЛАТНА ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАМЕНА;3-ТА СТРАНА АДАПТЕР НЕ ОЕМ ДЕЛОВИ;.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ахгли Компанија машина што може да се пее во затворен квадрат Индустриски модерен килими со кафеава област, 3 'квадратни

DEN 3405.60

Ахгли Компанија машина што може да се мие во затворен плоштад, современи килими со кафеава област со каф

Tinksky најдете радост во патувањето со клуч за патување среќен кампер RV приколка со клуч за клучеви Уживајте во пензија за

DEN 223.68

Опис r r Дали барате специјален и креативен клуч за клучеви? Оваа ставка ќе биде добар избор за вас Направ

Планични сандали со перница жени летни жени дебели потпетици околу пети цврсти удобни сандали платформата Сандали зелени 8

DEN 2.67

Клинови сандали за жени лак декор, рамен облик на сандали за жени, обични отворени пети сандали, жени сан

Работни панталони за мажите за мажите за мажи со високи ребра џогер тенок фит тренинг панталони со поштенски џебови небо сина,

DEN 3.00

Џеб лето Хаваи пролетна плажа карго за одмор памук во боја, цврста машка забава, мулти работа, панталони

Hanas модни чорапи женски макси здолниште Бохо лето здолниште плетиран ретро долги плетени здолништа миди здолниште жолто

DEN 3.33

Големина : S САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 половината : 64cm / 25.20 '' Должина : 102cm / 40.16 '' Големина : М САД : 8 Ве�

Женски Кошули Со Долги Ракави Вратот На Екипажот Обични Лабави Врвови За Пуловер Со Еднобојни Основни Маици Кошула За Паѓање

DEN 0.33

: 2xГолеми САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 124cm / 48.92" Ракав : 62cm / 24 Големина : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БР

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.