• Ново
ACDelco Gm Оригинални Делови Брзинометар За Автоматски Менувач Управувана Опрема 3987920

ACDelco Gm Оригинални Делови Брзинометар За Автоматски Менувач Управувана Опрема 3987920

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Acdelco Gm Оригинална Опрема Брзинометар Погон Опрема е монтиран на пренос излез вратило. Брзинометарот ја придвижува брзината со погонската брзина, која се поврзува со кабелот за брзинометар и механичкиот брзинометар. Оваа оригинална опрема за брзинометар за опрема е произведена за да одговара на ВАШЕТО ГМ возило, обезбедувајќи исти перформанси, издржливост и работен век што ги очекувате Од Џенерал Моторс. Гм-препорачан дел за замена за оригиналната фабричка компонента на ВАШЕТО гм возило. Нудејќи квалитет, сигурност и издржливост на ГМ ОЕ. Произведени На Гм Оригинална опрема спецификации за вклопување, форма и функција. Дополнителни Карактеристики Боја : Сина.

Карактеристики

Производи во категоријата

20 20 Едноставно Дејзи Ноќта на вештерките за Ноќта на вештерките за Ноќта на вештерките Полиестер затворен перница на отворено,

DEN 1.67

Создадете празнична и забавна атмосфера во вашиот дом оваа сезона на Ноќта на вештерките со нашата Simply D

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.