• Ново
Дезед Машки Класичен 6-Џеб Лабава Фле Жан Клиренс Машки Џебни Панталони Со Патент Плакета Слаби Фармерки Сини

Дезед Машки Класичен 6-Џеб Лабава Фле Жан Клиренс Машки Џебни Панталони Со Патент Плакета Слаби Фармерки Сини

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Машки странични џебни панталони со патент тесни фармерки Карактеристики : 1.Карактеристики : Обичен Панталон2.Материјал : Полиестер. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Специјалниот дизајн го прави Пообичен и попривлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Производ information : Season : Spring/Autumn/Spring/Winter Gender : Men Occasion : Daily Material : Polyester Style : Casual,Fashion Fit : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линијата Што добивате : 1 Еез Машка Големина На панталони : Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 76см/29.92 "Хип : 97см/38.19" Должина : 101см/39.76 " Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 80см/31.50 "Колк : 100см/39.37" Должина : 102.5 См/40.35"Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 84см/33.07 "Колк : 103см/40.55" Должина : 104см/40.94 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 88см/34.65 "Колк : 107см/42.13" Должина : 105.5 см/41.54 " Големина : XXL Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 92cm/36.22 "Хип : 110cm/43.31" Должина : 107cm/42.13 " Големина : XXXL Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 96см/37.80 "Колк : 113см/44.49" Должина : 108.5 см/42.72 " СУПЕР УДОБНИ машки фармерки направени со одлична тексас ткаенина. Материјалот е мек за допир и издржлив, овие стилски искинати фармерки се изградени да траат и ќе ви овозможат да се движите со удобност во текот на денот. РЕДОВНО ВКЛОПУВАЊЕ : Изградени со редовно вклопување на седиштето и бутот, овие фармерки со редовно вклопување со пет џебови седат на природниот струк за удобно вклопување. Добро ИЗРАБОТЕНИ Секој пар машки тенок фит потресени фармерки користи цврсти копчиња и патент,Освежувачка боја за миење. Нехемиски вкус. ИСТЕГНЕТЕ ЈА УДОБНОСТА. Овие потресени фармерки се конструирани од совршена мешавина од истегнување-памучна ткаенина која помага да се зголеми слободата на движење, обезбедува удобно носење цел ден. МОДЕН ТРЕНД ДИЗАЈН. Убаво сечење во добар стил на верзија, разновидност на бои и стилови за да изберете, персонализиран и уникатен дизајн, стилот на улицата хипстер ве прави да изгледате поубаво, да бидете најкул момче кога одите по улица.

Карактеристики

Производи во категоријата

Семејство Појавување Божиќ Пижами Писмо Божиќ Шапка Печати Долги Ракави Блузи Карирани Панталони Постави Родител-дете Облека

DEN 286.24

Пријателски Совети : 1 Ве молиме љубезно дозволете 23% разлики според рачното мерење 2 Ве молиме внимател�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.