• Ново
Белела Дами Мокасини Кружни Пети Станови Се Лизга На Обични Чевли Цвет Рамен Чевли Работа Одење Кајсија 7.5

Белела Дами Мокасини Кружни Пети Станови Се Лизга На Обични Чевли Цвет Рамен Чевли Работа Одење Кајсија 7.5

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Мокасини, Станови, Чевли За Пешачење, Секојдневни Чевли, Кожни Станови, Удобни Чевли Тип На Шема : Еднобојна, Цветна Боја : Црна, Кајсија, Темно Кафеава (По Избор)Големина : САД 4.5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5, сад 8 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Пуутсол Материјал : тип tprheel : Рамно Затворање : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимска Пригода : Секојдневна, Дневна, Внатрешна, Надворешна, Празнична, Работна Карактеристика : 1. Ergономски дизајн, настојувајте да одговараат на женските стапала, лесни и удобни.2. Мек и тенок горен и преклопен отпорен тпр ѓон, обезбедуваат искуство за носење слично на боси нозе.3. Секојдневни чевли со тркалезни прсти, лесни за мактирање на секоја облека, ладни и удобни, секојдневни чевли направени за топло време.4. Текстуриран единствен дизајн, нелизгачки и отпорен на абење, за стабилно и удобно одење.5. Овие секојдневни чевли за жени се погодни во сите прилики, како што се канцеларија, забави, работа, шопинг, пешачење, секојдневен итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Обични Чевли За Жени (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : горен дел Од Стп Кожа, мазен и лесен за чистење, мек ѓон ТПР, флексибилен и удобен, стабилно одење. НАПРАВЕНИ ЗА УДОБНОСТ : кожните станови имаат мазен допир, мек и нелеплив, удобен и лесен за носење, неограничен, уживајте во забавата при одење. ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : Практично лизгање на дизајнот за лесно вклучување и исклучување. Тоа може да се носи околу куќата и канцеларијата или да оди со нив за шопинг целиот ден и да не се уморни. КЛАСИЧЕН СТИЛ : мокасини Со Тркалезни прсти, станови, секојдневни чевли за жени, можат да одговараат со различни видови панталони, секојдневен среден фустан, совршен за ажурирање на секоја облека што ја имате. ПРИЛИКИ : становите за жени се одлични за сите прилики како пешачење, возење, секојдневно облекување, отворено, затворено, канцеларија, шопинг, долгогодишно, облекување, одење, работа итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Плоштад Црна Виолетова Кубни Цирконија Невестински Кристал Ангажман Црн Прстен Полн Дијамант Цирконија Пасијанс Прстен 12

DEN 719.84

2 ПАРЧИЊА Квадрат Црна Виолетова Кубна Цирконија Невестински Свршенички Прстен Црн Прстен Со Целосен Д�

Електричен Острилка За Моливи, Адаптер За АВТОМАТСКО Запирање СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Управуван Острилка За Моливи Во Боја Број

DEN 1.00

Спецификација Димензии На Производот : 2.55"*2.93"*5.22" Тежина На Испорака : 0,52 фунти Дијаметар На Молив Погоде

Женски Панталони Кратки Панталони За Женски Женски Еднобојни Обични Плетени Ребрести В-Вратот Резервоар Врвот Без Ракави Тенок

DEN 319.84

Женска Еднобојна Лежерна Плетена Ребреста Резервоар За Вратот Тенок Фит Спортски Шорцеви Без Ракави Ка

Стамзод Бебе Боди Симпатична Новороденче Ромпери Писмо На Мајката Печатење Лето Кратки Ракави Боди Бебе Момче Девојка Облека

DEN 351.84

Мало Бебе Девојчиња Момчиња Краток Ракав Писмо Печатење Маица Комбинезон Ромперфеатури : УДОБЕН МАТЕРИ

Sngxgn Пролет И Лето Деца Бебе Детски Чевли Момчиња И Девојчиња Сандали Рамно Дно Светло Дишење Удобна Тока Цврста Боја Црна

DEN 0.33

Моден дизајн,! Пол : Унисекс Бебе Чевли горниот материјал : СТП Тип На Затворање : Тока Стил : Секојдневен,

Плус големина Ситни Жени Раширено Ниско V-Деколте Со Фустан Со Кратки Ракави Бордо Огледало Рефлексија Дизајнер Печати Линија

DEN 737.28

Светилиштето Бургундско Огледало Рефлексија Дизајнерски Фустан за Печатење срдечно ве поканува на лет

Средно Десет Мажи Врвови За Пливање Со Кратки Ракави Пливање Шорцеви Долни Костими За Капење Костими За Капење Осип Заштита

DEN 223.84

Спецификации : Состојба : Ново Со ознаки : сосема нов, неискористен и неносен предмет во оригиналниот па�

Овордтанк Еднобоен Висок Струк Лабава Широка Нога Права Нога Секојдневни Панталони За Жени Панталони Со Целосна Должина

DEN 0.33

Предложете 12 големина нагоре Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини на слики.Сезона : Fall Зима

Хадас Аманец Самовила Зора Нимфи Летање Од Сируело Фантазија Сликарство Густаво Кабрал Кул Ѕид Декор Уметност Печати Постер

DEN 1519.84

Хадас Аманец Самовила Зора Нимфи Летање Од Сируело Фантазија Сликарство Густаво Кабрал Кул Ѕид Декор У�

Вивиањо Хд Женски Летни Врвови На Клиренс Модна Жена Каузална Патент Печатење На Вратот Блуза Чипка Со Кратки Ракави Маица Летни

DEN 1.00

Мода Жена Каузална Патент Вратот Печатење Блуза Чипка Краток Ракав Маица Летни Врвовикарактеристики : 1

Ферндуле Деца Рамни Ремени За Глуждот Мери Јапеејн Рамен Удобен Фустан Чевли Секојдневна Принцеза Кожени Чевли Деца Симпатична

DEN 1.67

Опис : Пол : Девојки, Девојче, Деца, Детски Стил : Станови, Чевли За Облекување, Мери Јапеејн, Чевли За Прин�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.