• Ново
Креативни Тридимензионални Украси Торта Вметнува Балон Украси

Креативни Тридимензионални Украси Торта Вметнува Балон Украси

Оценка на клиентот:
DEN 207.84

Износ
Залиха

Опис. Дали барате деликатна, а сепак интересна декорација за вашата торта или десерт? Дали сте во потрага по безбедна, доверлива декорација на храна која има повеќе функции? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашата прекрасна декорација на балони мора да ги задоволи вашите потреби. Тоа е еден од најдобрите избори за вас. Карактеристики. - Материјал : Пластика. - Големина : 10, 00Х4, 00Х4, 00см/3, 93Х1, 57Х1, 57ин. - Изработен е од пластичен материјал, безбеден и еколошки и може многу добро да се нанесе на вашиот фестивал или роденденска торта. - Дизајнот на креативниот фестивал или роденденската тема е уникатен и интересен и има добар декоративен ефект. - Удобно е да се инсталира и лесно се чисти, што носи голема погодност во вашиот живот и заштедува време. - Нека вашата торта стане модерна,и фотографирајте повеќе висококвалитетни. - Овој креативен топер за торта ќе биде добар избор за декорација на вашата торта и може да ви помогне да поминете поинтересен фестивал или роденден.20 х Украси изработен е од пластичен материјал, безбеден и еколошки и може многу добро да се нанесе на вашиот фестивал или роденденска торта. Креативниот фестивал или дизајнот на темата за роденден е уникатен и интересен и има добар декоративен ефект. Удобен е за инсталирање и лесен за чистење, што носи голема погодност во вашиот живот и заштедува време. Нека вашата торта стане модерна и фотографирајте повеќе високо квалитетни. Овој креативен топер за торта ќе биде добар избор за декорација на вашата торта и може да ви помогне да поминете поинтересен фестивал или роденден.

Карактеристики

Производи во категоријата

Челик Магнетни Притисни Сребрена Боја Никел-Обложени Фрижидер Кујна Магнети Шкафче Кул Повеќекратна Употреба Суво Бришење Табла

DEN 2.33

Опис Станот на магнетната игла за притискање ви овозможува да ја залепите или обележите со налепници ил

Фустани за кошули За Жени Шик Копче Долу Долга Памучна Блуза Макси Фустан Секојдневен Макси Кошула Фустан Мода Јака Со Превртување

DEN 1.67

❀Моден дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет! Поврзан производ : Макси Фустани За Жени 2022 Женски Секојдн�

Куоф Женски Дуксери Дуксер За Жени Обични Лабави Тркалезни Вратот Долг Ракав Пеперутка Печатење Блуза Маица Женски Блузи Зелени

DEN 2.00

Куоф Женски Дуксери Дуксер За Жени Обични Лабави Тркалезни Вратот Долг Ракав Пеперутка Печатење Блуза �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.