• Ново
Мјау Ми Вкусни Слоеви Вртеше Паштета Храна За Мачки, Рецепт За Пилешко И Туна Полнети Со Вистинско Пилешко, 2. Оз Купот

Мјау Ми Вкусни Слоеви Вртеше Паштета Храна За Мачки, Рецепт За Пилешко И Туна Полнети Со Вистинско Пилешко, 2. Оз Купот

Оценка на клиентот:
DEN 521.44

Износ
Залиха

Однесете го времето за јадење на следното ниво Со Мјаукање Измешајте Вкусни Слоеви Вртени Рецепти За Пилешко И Туна Полнети со Вистинско Пилешко. Оваа влажна патека за храна за мачки комбинира вкусни двојни вители на вкусови на пилешко и туна за неодоливо ниво на вкус. Центарот на вртливата паштета е полнет со најдоброто уживање од целосно вистинско пилешко. Родителите на мачки можат да се чувствуваат добро при изборот На мјаукање Измешајте Вкусни Слоеви влажна храна за мачки пате бидејќи, згора на единственото искуство за јадење, обезбедува и целосна и избалансирана исхрана за возрасни мачки. Нарачајте денес да и дадете на вашата мачка попустливо искуство за време на оброкот за разлика од кој било друг со слоеви на вкус што можете да ги видите! Содржи дванаесет (12) чаша Мјаукање Од 2,75 унци Измешајте Вкусни Слоеви Вртена Храна За Мачки Од Паштета, Рецепт За Пилешко И Туна Полнети со Вистинско Пилешко. Вители со вкус на пилешко и туна од храна за мачки пате. Полнети со вистинско пилешко. Попустливи вкусови и текстури за секоја мачка што сака влажна храна за мачки. Целосна и избалансирана исхрана за возрасни мачки.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.