• Ново
Женски Панталони Со Широки Нозе Со Висок Струк Гроздобер Боемски Слоевити Нишачки Панталони За Плажа Секојдневни Лабави Панталони За Јога

Женски Панталони Со Широки Нозе Со Висок Струк Гроздобер Боемски Слоевити Нишачки Панталони За Плажа Секојдневни Лабави Панталони

Оценка на клиентот:
DEN 319.84

Износ
Залиха

Производ Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Совршен Натпревар со вашата омилена Маица итн .3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Носењето на овие панталони ќе ја истакне вашата супер добра фигура и ќе добие многу пофалби.Информации за производот : Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Шема За Печатење : Блокстил Во Боја : Секојдневно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Карго ПАНТАЛОНИ ЗА Женски МАТЕРИЈАЛ : Широки товарни панталони За Нозе за жени изработени од висококвалитетен материјал за мешавина од памук, лесна ткаенина, панталони со чувство на мек допир, дишење, кожа-пријателски, Удобни И Освежувачки, Хип-Хоп Товарни Панталони. КАРАКТЕРИСТИКА : Низок струк, широки нозе, задници/права нога, со џебови, врвка за влечење, лабаво вклопување, трендовски товарни падобрански панталони, полни со ретро улична атмосфера. Погоден за лето, fall, зима, пролет. ДИЗАЈН : Еластичен појас со внатрешни товарни панталони со врвки, дизајнот го олеснува носењето за поудобно искуство. Директно широк нога панталони со џеб, низок пораст чиста боја широка улична облека за девојка од 90-тите години. Идеален и удобен секојдневен панталон за пешачење кампување активности на отворено танцување и релаксирање секој ден. Y2k чистење лабава дизајн направи повеќе мода. СТИЛ : задолжително за секоја кул девојка. Падобрански панталони y2k, хип хоп гранџ панталони, гроздобер товарни панталони е-девојка, преголеми панталони харајуку, секојдневни широки џогери, панталони за улична облека 91s, панталони за момчиња за жени. ПОВОД : женските панталони за лабава работа се идеални за секојдневни и рекреации на отворено како качување, пешачење, риболов, патување, кампување, трчање, џогирање, пешачење, возење велосипед, одмор, клуб, хип хоп, танц, носење на плажа. Жените со низок струк тактички панталони совршени во комбинација со Маица, џемпер, кардиган и јакни во пролет, лето, fall и зима.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гридирон сопирачки керамички заден дел од сопирачката Постави возач и патничка страна- ИД одговара Изберете: 2015- Киа Седона,

DEN 2098.56

Мултислојни подлошки за сопирачките за сопирање без бучава Процес на желба за да се елиминира периодот

Кревет со целосна големина платформа со фиока со фиока, целосен кревет за дете, кревет за близнаци со платформа со слушалки

DEN 1919.84

Поветка со целосна големина на платформата со фиока под креветовој кревет доаѓа со модерен и едноставе�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.