• Ново
Добро Ткаен Тркач Со Сопствена Големина-Изберете Ја Вашата Должина - Ања Племенски Ориентален Розова Рѓа Беж 31 85 ' Тркач Нозе Долг Килим

Добро Ткаен Тркач Со Сопствена Големина-Изберете Ја Вашата Должина - Ања Племенски Ориентален Розова Рѓа Беж 31 85 ' Тркач Нозе

Оценка на клиентот:
DEN 1279.84

Износ
Залиха

Ситно деталните персиски и племенски инспирирани обрасци во Колекцијата Asа поседуваат визуелна привлечност и сложеност на килимите за наследство поради нашите иновативни техники на печатење. Резултатот, на мека шенила, изгледа и се чувствува зачудувачки, софистициран и луксузен. Произведени во САД, овие килими се перат во машина и се прават со влакна отпорни на дамки, кои не пролеваат. Нискиот куп лесно се вклопува под вратите што се отвораат. Издржливата, нежна памучна подлога е изведена од рециклирани материјали за намалување на отпадот и минимизирање на користењето на природните ресурси за време на производството. Се препорачува употреба на подлога за тепих за продолжување на животниот век на вашиот килим и спречување на поместување и лизгање. Килим пристигнува фабрика валани и може да имаат набори од пакување и складирање. Нормално се израмнува во рок од 5-7 дена. Забрзајте со тркалање, шема нагоре и масирање на набори за да ги олабавите. Поставувањето во сончева просторија помага дополнително да се олабави подлогата. Низок, елегантен рамен ткаат куп лесно се вклопува под вратите и мебелот. Отпорен на дамки, отпорен на избледување и не-пролевање за трајна живост. Лесно за чистење - исчистете го местото со вода и благ детергент или средство за чистење килими. Машинско перење во мијалник со предно полнење и сушење на воздух. Традиционален персиски модел со гроздобер стил. Идеален за ходници, кујни, скали и многу повеќе. Килим рампа препорачува. Рециклирани влакна поддршка со мека поли горниот дел.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Еспадрили Платформа Клин Сандали Концизен Ресел Кристал Клин Потпетици Сандали Лента За Глуждот Отворени Пети Чевли Женски

DEN 324.00

? Натпревар : флип флоп сандали за жени гладијаторски сандали платформа сандали за жени, Секоја облека ќ�

Флаерти, Денис Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-Италија, Петроио Цвеќиња линија скалила

DEN 1.00

Денис Флаерти претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матир

Амидоа Женски Блок Во Боја Зимски Јакни Ревер Дебели Coови Палта Нејасно Руно Кошула Јакна Бушава Fall Елегантни Врвови За Надворешна

DEN 951.52

♛+Добредојдовте На Амидоа Онлајн Мода】 1.За амидоа : Онлајн Модната Продавница амидоа е основана на 2012 г

Кајануо Широки Панталони За Нозе За Жени Божиќно Царинење Жени Обични Цврсти Памучни Ленени Еластични Половини Долги Широки

DEN 3.00

●Специјален подарок●специјален подарок за мојата девојка и сопруга на мојот роденден и Денот на Вљубе

Женски Свечен Фустан Со Еднобојна V-Врат Без Ракави Елегантна Тенка Мини Боја Секојдневна Облека Бодикон Работни Фустани За

DEN 461.44

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 7187см / 27,9534,25" Половината : 6371см / 24,8027,95" Должина : 62см / 24,

Дмкпв Менс Чевли Со Стапала Чизми Рамно Дно Нелизгачки Горен Дел со Еднобојна Кадифен За Топли И Удобни Чевли За Снег Црни 8

DEN 751.84

Машки Чевли Со Стапала Чизми Рамно Дно Нелизгачки Горен Дел Со Цврста Боја Кадифен За Топли И Удобни Чев

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.