• Ново
Стерлинг Сребрена 8 Шарм Нараквица Со Прикачени Црвени Кубни Цирконија Цреши Овошје Шарм Со Лисја

Стерлинг Сребрена 8 Шарм Нараквица Со Прикачени Црвени Кубни Цирконија Цреши Овошје Шарм Со Лисја

Оценка на клиентот:
DEN 223.84

Износ
Залиха

Стерлинг Сребро 8 " 4,5 мм италијански Направи Шарм Нараквица со Прикачени Црвени Кубни Цирконски Цреши со Лисја Шарм. Одличен Шарм За Секој Што Сака Цреши.Материјал : .925 Сребрени Димензии : Рамен Недовршен Шарм На Грбот< .925 Сребрен Накит.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.