• Ново
Гилисо Клиренс Молив Случај За Ученици Девојчиња Момчиња Голем Капацитет Возрасни Пенкало Творецот Молив Торбичка Канцеларија Организатор Трајни Мултифункциона

Гилисо Клиренс Молив Случај За Ученици Девојчиња Момчиња Голем Капацитет Возрасни Пенкало Творецот Молив Торбичка Канцеларија

Оценка на клиентот:
DEN 287.84

Износ
Залиха

Молив Случај За Ученици Девојчиња Момчиња Голем Капацитет Возрасни Пенкало Творецот Молив Торбичка Канцеларија Организатор Издржлива Мултифункционална Торба За Моливи карактеристики : ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ и ДОДАТОЦИ : куќиштето за моливи е изработено од издржлив лесен најлонски материјал кој е водоотпорен, отпорен на кинење и може да се пере.Големо Складирање : големината е 8.7*2.8*3.9 инчи (22*7*3.9 см).Дарежливиот простор може до 70 моливи или пенкала, производители, белешки за бришење и други канцелариски материјал или електронски компоненти. Одлично за носење училишен канцелариски материјал или мали работни предмети.И УДОБЕН ДИЗАЈН : Простран простор со 2 прегради за организирање на вашите работи поединечно. Предниот дел е пенкалото што го користите редовно. Главниот џеб содржи повеќе од она што ви треба. Добијте го она што ви треба брзо.МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА : оваа торбичка може да ја користат повеќе луѓе и е разноврсна, може да биде футрола за моливи за студенти, торба за канцелариски материјал на работа, практична козметичка кеса електронска торба или торба ЗА гаџети ИТН.Големина на производот : 8.7*2.8*3.9 инчи (22*7*3.9 см).Производот содржи : 1x молив Случај Гилигилисо Дозвола Молив Случај За Ученици Девојчиња Момчиња Голем Капацитет Возрасни Пенкало Творецот Молив Торбичка Канцеларија Организатор Издржлив Мултифункционален Молив Торба подароци шминка. Карактеристики : . ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ и ДОДАТОЦИ : куќиштето за моливи е изработено од издржлив лесен најлонски материјал кој е водоотпорен, отпорен на солзи и може да се пере. Големо Складирање : големината е 8.7*2.8*3.9 инчи (22*7*3.9 см). Дарежливиот простор може до 70 моливи или пенкала, производители, белешки за бришење и други канцелариски материјал или електронски компоненти. Одлично за носење училишен канцелариски материјал или мали работни предмети. И УДОБЕН ДИЗАЈН : Простран простор со 2 прегради за организирање на вашите работи поединечно. Предниот дел е пенкалото што го користите редовно. Главниот џеб содржи повеќе од она што ви треба. Добијте го она што ви треба брзо. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА : оваа торбичка може да ја користат повеќе луѓе и е разноврсна, може да биде футрола за моливи за студенти, торба за канцелариски материјал на работа, практична козметичка кеса електронска торба или торба ЗА гаџети ИТН. Големина на производот : 8.7*2.8*3.9 инчи (22*7*3.9 см). Производот содржи : 1x молив случај.

Карактеристики

Производи во категоријата

Комплет За Покривање На Утешител Полиестер Домашен Текстил Зелени Лисја Сликарство Топла Продажба Постелнина Комплет, Целосна

DEN 991.84

Мекост И Топлина Што Дише И Хипоалергично, Посилно И Потрајно Од Памукот, Микрофиберите Се Обработуваат

Sngxgn Женски Резервоар Блузи Фасција Култура Блузи За Жени Длабоко V Вратот Назад Исечок Ракави Нурнува Racerback Резервоарот

DEN 255.84

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Без Ракави Тип На Ше�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.