• Ново
Мантис Менс Маица

Мантис Менс Маица

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Материјал : 100% OCS сертифициран памукмодерна fit Narrow фино ребрести вратот seams Twin игла директно hem Tear out етикета големина на градите за да одговара : (XS) : 34/36, (S) : 36/38, (M) : 39/41, (L) : 42/44, (XL) : 45/47, (XXL) : 48/49, (3 XL) : 50/52. ОМПЦ3964. 100% памук. Мантис Менс Маица. Врвот. Маичка. Лето. Повик. Мажи. Машко. Кралско Сино.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.