• Ново
Женски Фустани Краток Ракав Цветни Повик Мини Смена Лето V-Вратот Фустан Сина м

Женски Фустани Краток Ракав Цветни Повик Мини Смена Лето V-Вратот Фустан Сина м

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Оваа модна ткаенина за фустан Со Врат Е супер мека.Ако Барате Совршени Подароци / Подароци За Вашата Сопруга, Мајки, Баби, Девојки, Сестри, Тетки, Братучед, Семејства, Пријатели, Овој Фустан Без Сомнение Е Најдобриот Избор. Информации за производот : . - Пол : Женски. - Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс-Должина : Мини. - Должина на ракавот : Краток Ракав. - Стил На Облекување : Смена. - Сезона : Пролет, Лето, Aut. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Пакетот вклучува : 51789 Фустан. Големина : С САД : 8 Биста : 120см/47.24" Рамо : 63см/24.80" Ракав : 16см/6.30" Должина : 107см/42.13" Големина : М САД : 10 БИСТА : 126см/49.61" Рамо : 65см/25.59" Ракав : 16.5 см/6.50" Должина : 108см/42.52" Големина : л сад : 12 биста : 132см/51.97" рамо : 67см/26.38" ракав : 17см/6.69" должина : 109см/42.91" Големина : xl сад : 14 биста : 138см/54.33" рамо : 69см/27.17" ракав : 17.5 см/6.89" должина : 110см/43.31" големина : ххл сад : 16 Биста : 144см/56.69" Рамо : 71см/27.95" ракав : 18см/7.09" Должина : 111СМ/43.70" големина : хххл сад : 18 биста : 150см/59.06" рамо : 73см/28.74" ракав : 18.5 должина НА см/7,28" : 112см/44,09" ● "материјал" : 95% полиестер,5% Спандекс.Моден стил,удобен. "Натпревар" : Мода за спарување со очила за сонце, ѓердан или појас. Тоа е лесно да се сакаат сите сезони. "Повод" : овој женски летен фустан е Лабав фит, Секојдневен, Костум за летните денови. Погоден за секојдневно, Дома, плажа, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "ВНИМАНИЕ" : ве Молиме проверете ги големините на деталите на сликата на табелата со големини (не водичот За Големина) пред да ја купите!. "КАРАКТЕРИСТИКИ" : Дрезе;фустани;женски фустани;женски секојдневни фустани;секојдневни фустани;женски фустани;фустан за дипломирање;женски летен фустан;фустани за жени;женски секојдневни фустани;женски фустани;женски фустани;летни фустани;миди фустани;женски фустани секојдневен;фустан лето;макси фустан;сарафани за жени;женски секојдневен фустан;женски фустани;женски фустани лето;цветен фустан;миди фустан;пролетен фустан;црн фустан фустан;миди фустани За Жени;фустан со кратки ракави;макси фустан за жени;макси фустани;фустани плус големина;плус големина панталони;плус големина фармерки;плус големина лето;плус големина жена;плус големина кошула;.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бохо Цветни Јорган Покрие Крпеница Дамаск Цвеќиња Утешител Покритие Подароци За Жени Мажи, Индиски Племенски Геометрија Постелнина

DEN 959.84

Добредојдовте во нашата продавница! Ние сме специјализирани за домашен текстил многу години Ние придон

Голдбергер, Џенифер Црно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов - Мала Батик Градина ВТОРА

DEN 911.84

Џенифер Голдбергер претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 13х18 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Ма

Симплмасигени Машка Топла Јакна Клиренс Качулка За Мажи Плус Големина Палто Со Долги Ракави Секојдневен Зимски Есенски Моден

DEN 911.84

Simpl симплмасигеникс и неговите машки палта : Зимата доаѓа, Симплмасигеникс е посветен на развој на модер

Плус Големина Фустан Женски Плус Големина Обичен Фустан Еднобоен V Вратот Долг Ракав Зимски Пад Основен Секојдневен Макси Долг

DEN 655.84

Женски Плус Големина Обичен Фустан Со Цврста Боја V Вратот Долг Ракав Зимски Пад Основен Секојдневен Ма�

Scyoekwg Fashion Мода Кратки Ракави Кошули За Жени Трендовски Лесен Градиент Печатење Графички Tee V - Вратот Ролна Ракав Туника

DEN 313.44

Одговараат за сите сезони.Женски врвови добро е да се носат секојдневно, излегување, забава, работа, сек�

Квалентни Возрасни Жени Сандали Сандали За Жени Ниска Пета Нова надворешна Трговија Големи Обични Еднобојни Нелизгачки Удобни

DEN 1.33

Сандали За Жени Со Ниска Потпетица Нова Надворешна Трговија Големи Секојдневни Еднобојни Нелизгачки У�

фарти Молња Зделки На Денес Симпатична Дуксери За Жени Руно Лагер Каваи Жаба Графички Кенгур Џеб Пуловер Маичка Лабава Капка

DEN 140.64

58 "Рамо : 45 Ве молиме наведете ја табелата со големини подолу на "опис на Производот" пред да нарачате.67" Р�

Дмкпв Девојки Големина Фустан Чевли Крзнени Чевли Рамна Пета Обични Домашни Памучни Влечки Обични Чевли Снежни Чизми Чевли Со

DEN 319.84

Девојки Големина 13 Фустан Чевли Крзнени Чевли Рамна Пета Обични Домашни Памучни Влечки Обични Чевли Сн�

Стабилизатор Бар Чаури, Постави Отпорен На Абење Оригинален Стандард Високи СТОМАЧНИ Пластични Горниот Управувач Черупка За

DEN 1727.84

Стабилизатор Бар Чаури, 2 парчиња / Сет Отпорен На Абење Оригинален Стандард 5439731 Високи СТОМАЧНИ Пласти�

Играчкасмешно Зелена Коса Чудовиште Божиќна Декорација Приврзок Цртан Филм Приврзок За Новогодишна Елка Божиќен Божиќен Ранец

DEN 3.00

Може да се закачи На Новогодишни елки, прозорци, врати, па дури и на училишни чанти и облека Совршено е за

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.