• Ново
Гринч Елка Мажи И Жени Двојка Елка Џемпер ДЕДО Мраз Елен 3Д Дуксер

Гринч Елка Мажи И Жени Двојка Елка Џемпер ДЕДО Мраз Елен 3Д Дуксер

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Материјал : полиестерски влакна. Стил : Секојдневен. Шема : Печатење. Верзија : Лабава. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Ракав : Раглан Ракави. Тип На Вратот : Широк Јака. Популарни Елементи : Печатење. Прилики : Секојдневна Работа,Дневна,Канцеларија,Плажа,Забава,Клуб,Бар,Одмор,Одмор,Улична Облека 100% висококвалитетен Материјал Божиќен џемпер : полиестер и еластични влакна; Меко чувство. Овој Божиќен џемпер е изработен од речиси мазна тактилна ткаенина, која не чеша, удобна и мека и може да се носи во текот на целиот ден. Дуксер со качулка со врвки за чевли, средно тенок, не премногу тежок. Големина : поделена на големината на децата и големината на возрасните. 3д графичко печатење и моден дизајн : јасно 3д дигитално печатење без промена на бојата, пукање, лупење или лупење. Уникатни обрасци, како што се снегулки, ирваси Од Дедо Мраз, снешко, итн. Божиќните џемпери имаат големи џебови на предната страна и качулка на вратот. Лесен за носење и држете ги рацете топли.

Карактеристики

Производи во категоријата

Колекцијата за украси „Ступел дома“ доби лимони лимонада и Исус светло жолта и зелена шема врамена на giclee текстуризирана

DEN 2.33

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност

Шпионски Семејни Дуксери ЗА Момчиња 3д Цртани Дуксери Дуксери Со Џебен Пуловер Деца Возрасни Шпионски Семејни Печатени Девојчиња

DEN 3.00

Миење Раце Само Изработен од висококвалитетен полиестер, лесен, густ, мек, удобен и добра пропустливост

knqrhpse Фустани Женски Тениски Здолништа Трчаат Јога Внатрешни Шорцеви Еластични Спортски Џебови За Голф Скорт Здолништа За

DEN 255.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.