• Ново
Стандардни Моторни Производи Ем Модул За Контрола На Моторот

Стандардни Моторни Производи Ем Модул За Контрола На Моторот

Оценка на клиентот:
DEN 1769.76

Износ
Залиха

Опис на брендот : Стандард е водечко производство на целосна линија на производи поврзани со управувањето со моторот, од гориво до палење до издувни гасови и целата електроника помеѓу нив.Модул За Контрола на моторотпроизведен Модул За Контрола На Моторот"Стандард произведува целосна линија на производи поврзани со управувањето со моторот, вклучувајќи делови за палење и емисија, вградени компјутери, жици за палење, кабли за батерии, делови од системот за гориво, како и скоро сите критични компоненти со висока технологија за возила со доцен модел, вклучувајќи модули за контрола на системот за палење без дистрибутер (ДИС); сензори за кислород; вентили за кружење на издувните гасови (ЕГР); висока енергија и калем-на-приклучок калеми; Инјектори За Гориво и Регулатори На Притисок; Широк Спектар на анти-заклучувачка сопирачка, температура, брегаста осовина, коленесто вратило, тропање, сензори за положба на картата и гасот; и повторно произведени вградени компјутери и сензори за масовен проток на воздух. "- 1986-1988 Понтијак ФИЕРО вин=9 Стандардни Моторни Производи Ем7170 Модул За Контрола На Моторот [Автомобилска].

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.