• Ново
Универзална Безжична 3. Тастатура КОПЧИЊА СТОМАЧНИ ТАСТАТУРИ За Лаптопи Компјутерски Додаток Замена За Прозорци

Универзална Безжична 3. Тастатура КОПЧИЊА СТОМАЧНИ ТАСТАТУРИ За Лаптопи Компјутерски Додаток Замена За Прозорци

Оценка на клиентот:
DEN 207.84

Износ
Залиха

Опис : Материјал : Изработен од абс пластична тастатура, со лесна, цврста и издржлива, сигурна за секојдневна употреба.Универзална : оваа клучна табла е универзална, замена за замена за прозорци и замена За android syetem.Мулти-медиумски Дизајн : со дизајн на повеќе медиумски клучеви, што ви овозможува поголема погодност за користење.Соодветни Прилики : Оваа тастатура е совршена за дома, канцеларија, употреба на интернет бар, одговара за работа, играње игра итн.Подарок : Тастатурата е неопходност за компјутерите, добар подарок за себе, вашите пријатели или колеги.Спецификација : Боја : Бела, црна.Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ.Големина : Приближно 28, 5х12х0, 9см/11, 22х4, 72х0, 35 инчи. верзија : 3.0.Безжично растојание : 10М/33фт.Систем за поддршка : Замена за /Замена за виндоус/Замена За Андроид.Забелешка : може да има неколку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете.Пакетот Вклучува : 1 Парче Тастатура. Материјал : Изработена од абс пластична тастатура, со лесна, цврста и издржлива, сигурна за секојдневна употреба. Универзална : оваа клучна табла е универзална, замена за замена за прозорци и замена За android syetem. Мулти-медиумски Дизајн : со дизајн на повеќе медиумски клучеви, што ви овозможува поголема погодност за користење. Соодветни Прилики : Оваа тастатура е совршена за дома, канцеларија, употреба на интернет бар, одговара за работа, играње игра итн. Подарок : Тастатурата е неопходност за компјутерите, добар подарок за себе, вашите пријатели или колеги.

Карактеристики

Производи во категоријата

Новогодишна Елка Орнаменти Сетови, WeGuard Дедо Мраз Снешко Елен Елка Виси Украси, Божиќ Партија Тема Декорација годишнина Или

DEN 383.84

Овој Комплет За Божиќни Украси може лесно да се инсталира на Вашиот Божиќен Венец и Елка за да додадете �

Случај Ykohkofe Погоден Мини-Градиент Против Гребење компатибилен Со Компатибилен Со Боја Мини Шема Против Паѓање Назад Тенок

DEN 2.00

Случај Изработен од tpu материјал на страна 9 H HD Јасно Стакло хардбек поликарбонат панел, и гребењеслој н�

Машки Стебла За Пливање Стебла За Пливање Брзо Суво Сурфање Летни Шорцеви На Плажа Секојдневни Шорцеви Лабави Пивски Шорцеви

DEN 335.36

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : СУМЛОН (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола

Инктастичен Ден На Планетата Земја Засади Дрво Спаси Ги Пчелите Спаси Ги Морињата Сакајте Ја Вашата Мајка Женска Маица Со Плус

DEN 367.84

Засади Дрво, Спаси ги Пчелите, Спаси Ги Морињата, Сакај Ја Својата Мајка Земја Женски Плус Големина VВрат

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.