• Ново
Сарзи Нова Девојка Принцеза Замокот Играчка Куќа, Крст Семејство Девојки Вила Во Собата, Собрани Загатка Куќа Детски Играчки, Погоден За Деца На возраст И Под, Розо?

Сарзи Нова Девојка Принцеза Замокот Играчка Куќа, Крст Семејство Девојки Вила Во Собата, Собрани Загатка Куќа Детски Играчки,

Оценка на клиентот:
DEN 415.84

Износ
Залиха

Име : Принцеза Замокот Собранието Играчка. Марка : Сарзи. Материјал : Пластика. Боја : Розова. Големина : како што е прикажано на сликата. Тежина : 960гр/1100гр/1220гр/1270гр/1810гр. Стил : 4 куќи со 2 кукли/6 куќи со 2 кукли/7 куќи со 3 кукли/9 куќи со 3 кукли/11 куќи со 4 кукли. Забелешка : поради различни дисплеи, ве молиме дозволете мала разлика во бојата,. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете мали разлики во големината. Куќа за кукли со Кукли и Мебел - Помислете на куклата како самата девојка и живејте во куќа од соништата. Станување од спалната соба, миење во бањата, одење во ресторан, шетање на кучето во дворот, играње клацкалка со пријателите итн. Играњето улоги секогаш изгледа многу забавно на нивна возраст. Нека оваа трикатна куќа за играчки ја поттикне нивната бескрајна имагинација!. Фантастично Осветлување - црвената куклена куќа доаѓа со бели светла кои ја осветлуваат целата куќа во мракот и изгледаат пофантастично. Куќата за кукли ќе стане совршено место за забава. Бајките ќе започнат од тука, а малите момчиња и девојчиња ќе танцуваат среќно!. Шарени и Интерактивни-Дизајнирани За деца, играчките за игротеки имаат шарени компоненти кои обезбедуваат разновидно сензорно истражување за децата. Сите додатоци за мебел може да се преместат и распоредат по желба. Отворениот дизајн им овозможува на неколку деца да играат заедно во исто време. DIY & Подобрување На Вештините За Учење НА СТЕБЛОТО-комбинацијата на градежни блокови и куќа им овозможува на децата да инспирираат "МАТИЧНИ" размислување додека се забавуваат и да ги негуваат своите просторни и иновативни способности. Јасни упатства за составување англиски јазик и детални слики ќе ги водат до успех. Одлична Идеја За Подарок За Деца Од Која Било Возраст-куќата за кукли е изработена од пластика без БПА, нетоксични СТОМАЧНИ мускули. Доаѓа во шарена кутија, совршена за 2 3 4 5 6 7 8 годишни момчиња и девојчиња мали деца за роденденски забави, Божиќ, празници или импулсни играчки за подароци.

Карактеристики

Производи во категоријата

Чудо на нација девојки наредени костими за капење Танкини, реверзибилни дното и шорцеви за пливање, UPF 50+, 3-pC сет, големини

DEN 128.00

Измешајте го и одговарајте на нејзиниот изглед на пливање со разнобоен и ладен трипарчен танкини сет од

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.