• Ново
Мајстер, Џон Голд Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Насловен-Џорџ Вашингтон На Неговата Смртна Постела

Мајстер, Џон Голд Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Насловен-Џорџ Вашингтон На Неговата Смртна Постела

Оценка на клиентот:
DEN 2263.52

Износ
Залиха

Џон Мајстер претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 14х11 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матирање, насловено "Џорџ Вашингтон на Неговата Смртна Постела". Ова уметничко дело е печатење со отворено издание изработено Од Рамка До Ѕид со методот giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Рамка До Ѕид внимателно доби висококвалитетна слика од Издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Рамката е впечатлива дво-инчна златна украсена дрвена рамка со двојно подлога што совршено го надополнува уметничкото дело. Нашиот тим од искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе биде поставена за да гарантира дека вашето уметничко дело е навремено врамено и испратено до вас. Горди сме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во Сад и уверени сме дека вашето купување ќе ги исполни вашите очекувања. Ние ја разбираме вредноста на инвестирањето во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го цените во годините што доаѓаат. Ви благодариме што избравте Рамка До Ѕид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Уметник : Мајстер, Џон. Џорџ Вашингтон На Смртна Постела Врамена Големина : 14х11 инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен Во Златна Украсена Дрвена Рамка со Двојно Матирање. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.