• Ново
Мермер Печатење Телефонски Капак за iPhone PRO XS MA XR Плус Мека Телефонска Кутија За S S S9 На Samsung

Мермер Печатење Телефонски Капак за iPhone PRO XS MA XR Плус Мека Телефонска Кутија За S S S9 На Samsung

Оценка на клиентот:
DEN 399.04

Износ
Залиха

Карактеристики : 1.100% Сосема Нов и добар квалитет2.Материјал : Мека TPU & Силикон3.Совршено Одговара На Обликот, Лесен за Составување И Отстранување4.Погодно дизајниран да обезбеди брз пристап до сите контроли на допир, карактеристики и порти5.Отворање на објективот на камерата6.Пристап до сите копчиња и контроли, нема потреба да се отстранува при полнење, приклучување, прилагодување на јачината на звукот или вклучување/исклучување7.Целосен пристап до кориснички интерфејс, објектив на камерата, приклучок за слушалки, звучник и микрофон8.Безбедно прицврстување на задната кутија додека Лесно се отстранува9.Употреба : тоа може да биде добар подарок за вашето семејство и пријатели. . Нов дизајн, отпорен на удари. Лесно Се Собира и Отстранува. Совршено се Вклопува за i Phone.

Карактеристики

Производи во категоријата

Студената индустрија свеж воздух и сонце утешна курзивна типографија графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна

DEN 3.00

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.