• Ново
Традиционално Огледало Со Целосна Должина Со Пердуви, Генерално: 15 H 31 W, Генерално: 49 H 37 W

Традиционално Огледало Со Целосна Должина Со Пердуви, Генерално: 15 H 31 W, Генерално: 49 H 37 W

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Искра драма во вашиот простор со оваа гламурозна дрвена рамка во топла завршница од дрво од махагони, украсена со пердувести детали. Ова вешто прилагодено огледало на телото претставува визуелно рефлексија богата со текстура. Секое огледало е рачно изработено и направено по нарачка Со Американски производи. Целиот хардвер е вклучен за вертикално или хоризонтално закачување, или совршен за потпирање на ѕид. . ВКУПНА ДИМЕНЗИЈА . 1. Генерално : 1.25 " Д . . ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ . 1. Врамени : Да. . КАРАКТЕРИСТИКИ . 1. Високата големина со целосна должина може да се потпре и на ѕид. 2. Совршен за поглед од глава до пети. 3. Лесно за закачување. 4. Производителот обезбедува доживотна ограничена гаранција. . 15" H X 31 " W ГОЛЕМИНА . 1. Генерално : 15" Х х 31" В . 2. Вкупна Тежина На Производот : 28 фунти. . 21" H X 33 " W ГОЛЕМИНА . 1. Генерално : 21" Х х 33" В . 2. Вкупна Тежина На Производот : 35 фунти. . 23" H X 31 " W ГОЛЕМИНА . 1. Генерално : 23 "Х х 31" В . 2. Вкупна Тежина На Производот : 36 фунти. . 25" H X 33 " W ГОЛЕМИНА . 1. Генерално : 25 "Х х 33" В . 2. Вкупна Тежина На Производот : 39 фунти. . 25" H X 49 " W ГОЛЕМИНА . 1. Генерално : 25 "Х х 49" В . . 28" H X 33 " W ГОЛЕМИНА . 1. Генерално : 28 "Х х 33" В . . 31" H X 35 " W ГОЛЕМИНА . 1. Генерално : 31 "Х х 35" В . . 31" H X 37 " W ГОЛЕМИНА . 1. Генерално : 31 "Х х 37" В . . 33" H X 37 " W ГОЛЕМИНА . 1. Генерално : 33 "Х х 37" В . . 33.5" H X 37.5 " W ГОЛЕМИНА . 1. Генерално : 33.5 "Х х 37.5" В . . 33.5" H X 42.5 " W ГОЛЕМИНА . 1. Генерално : 33.5 "Х х 42.5" В . . 33" H X 49 " W ГОЛЕМИНА . 1. Генерално : 33 "Х х 49" В . . 33.5" H X 51.5 " W ГОЛЕМИНА . 1. Генерално : 33.5 "H x 51.5" W. . 33" H X 53 " W ГОЛЕМИНА . 1. Генерално : 33 "H x 53" W. . 33.5" H X 56.5 " W ГОЛЕМИНА . 1. Генерално : 33.5 "H x 56.5" W. . 33" H X 56 " W ГОЛЕМИНА . 1. Генерално : 33 "H x 56" W. . 37" H X 25 " W ГОЛЕМИНА . 1. Генерално : 37 "Х х 25" В . 2. Вкупна Тежина На Производот : 26 фунти. . 37" H X 41 " W ГОЛЕМИНА . 1. Генерално : 37 "Х х 41" В . . 39" H X 33 " W ГОЛЕМИНА . 1. Генерално : 39 "Х х 33" В . 2. Вкупна Тежина На Производот : 30 фунти. . 41" H X 31 " W ГОЛЕМИНА . 1. Севкупно : 41 "Х х 31" В . 2. Вкупна Тежина На Производот : 30 фунти. . 49" H X 37 " W ГОЛЕМИНА . 1. Севкупно : 49 "Х х 37" В . 2. Вкупна Тежина На Производот : 36 фунти. . 61" H X 22 " W ГОЛЕМИНА . 1. Генерално : 61 "Х х 22" В . 2. Огледало : 54 "Х х 15" В . . 61" H X 41 " W ГОЛЕМИНА . 1. Генерално : 61 "Х х 41" В . 2. Вкупна Тежина На Производот : 43 фунти. . 65" H X 27 " W ГОЛЕМИНА . 1. Генерално : 65 "Х х 27" В . 2. Огледало : 58 "Х х 20" В . . ДРУГИ ДИМЕНЗИИ . 1. Генерално : 1.25 " Д . . КАРАКТЕРИСТИКИ . 1. Тип На Монтирање : Монтиран На Ѕид; Потпирајќи Се. 2. Тип На Огледало : Целосна Должина. 3. Форма : Правоаголник. 4. Ориентација : Хоризонтална и Вертикална. 5. Врамени : Да. 6. Рамка Материјал : Дрво. 7. Рамка Заврши : Махагони. 8. Влажна, Сува Или Влажна Локација Наведена : Влажна; Сува. 9. Вклучено Складирање : Не. 10. Вклучени Парчиња : 1. 11. Зголемување : Не. 12. Проду Севкупно : 15" H x 31 "W, Генерално : 49" H x 37 "W. целосна должина висока големина, Исто така, може да се потпре на ѕид, Огледало : 54 " H x 15 "W. Севкупно : 65"H x 27" W, Севкупно : 33.5 "H x 37.5" W. Вкупна Тежина На Производот : 36 фунти., Вкупна Тежина На Производот : 30 фунти. Генерално : 25" H x 33 " W, Рамка Заврши : Махагони.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фудбалски Штитници За Млади Деца Мали Деца, Заштитни Фудбалски Подлошки И Ракави Опрема-Фудбалска Опрема за 4- 7- 10- Години

DEN 223.84

Големина Мза дете до 4'7" висок Ако информациите не се знаат, користете Ја Возраста за да ја одредите голе�

Царинење Блузи За Жени Секси Без Ракави Омбре Кроп Блузи Длабоко В Вратот Блуза Блузи Солидна Тенок Камизола Прашка Елек

DEN 255.84

Мода Секси Обичните Жени Без Ракави Камис VВратот Дами Блузи Тенок Елеккарактеристики : 1.Карактеристик�

Јотјукеб Женски Костими За Капење Костими За Капење Бикини Женски Танкини Поделени Големи Печати Плажа Бикини Сет Еднобојни

DEN 2.00

Големина : С Под Биста : 70см / 27.56 "Половината : 70см / 27.56 " КОЛК : 76см / 29.92" Големина : М Под Биста : 74см / 29.13 "Пол�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.