• Ново
Национален и Спектар HD Огледало И Слика Закачалка, на 6

Национален и Спектар HD Огледало И Слика Закачалка, на 6

Оценка на клиентот:
DEN 238.08

Износ
Залиха

Тешкото Огледало И Закачалката за слики на националниот Хардвер се дизајнирани за закачување тешки слики или огледала. Направено од висококвалитетен алуминиум за издржливост. Ре-дизајнираните француски алуминиумски држачи обезбедуваат лесна инсталација. За внатрешни апликации. Системот користи валдог прицврстувачи без сидро. Безбедно работно оптоварување од 400 фунти. Национален ХАРДВЕР PB2577. Колекција.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ступел Индустрии Сино Наутичко Знаме Пловење Поморски Симболи Графикон Графичка Уметничка Галерија - Завиткано Платно Печатење

DEN 639.68

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние користиме само најквалитетни мастила и

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.