• Ново
Надворешен Декор Морски Живот Морска Желка Голема Декоративна Перница Во Бело

Надворешен Декор Морски Живот Морска Желка Голема Декоративна Перница Во Бело

Оценка на клиентот:
DEN 2767.84

Износ
Залиха

Оваа прекрасна голема перница со Надворешен Декор ќе додаде прекрасен допир на вашиот рај за живеење на отворено. Трансформирајте го вашиот надворешен простор за живеење со оваа прекрасна декоративна перница со принт од морска желка од едната страна што се менува во шарен отпечаток од коралниот гребен од другата страна. Доаѓа со удобна, отстранлива влошка полна со 100% полиестерско влакно од рециклирани шишиња со вода, што ја прави доволно разноврсна за употреба како подна перница. Неговата издржлива надворешна полиестерска надворешна обвивка е заштитена СО УВ, отпорна на избледување и водоотпорна. Оваа екстра голема квадратна перница обезбедува функционалност и удобност додека му го дава последниот допир на вашата надворешна површина. Се продава како едно перниче. Изработена од издржлива и разноврсна ткаенина од 100% полиестерско платно отпечатена од двете страни и внимателно исечена со цевки. Затворањето на патентот овозможува отстранување на влошката исполнета со 100% рециклирачки влакна. Пополнување што е направено од 100% рециклирани шишиња и самото може да се рециклира. 24-инчна квадратна големина и неговата кадифна конструкција со длабочина од 9 инчи е дизајнирана за функционалност и удобност како подна перница за удобно алтернативно седење. Или за употреба на софа или стол за потпирање или потпирање на главата. Изградени од ткаенини отпорни на бледнее и заштитени СО УВ кои обезбедуваат нивните бои да останат живописни и да изгледаат како нови, заштитувајќи ги од сончевите зраци. Натопени со уникатни својства кои спречуваат предвремено влошување, така што нема повеќе грозни дамки од црна мувла и мувлосани мириси. Водоотпорни дождови од материјалот и не продираат низ ткаенината, додавајќи уште еден слој на заштита од мувла. Едноставно исчистете го местото со сунѓер за вашите перници да изгледаат како нови. За да го продолжите животот на вашите производи и да ги одржувате нивните бои посветли, подолго, препорачавме да ги чувате во затворени простории или да ги покривате кога не се користат. Секоја ставка се подложува на строг процес на контрола на квалитетот, осигурувајќи дека е ослободена од какви било недостатоци и изработена со врвни материјали за да го издржи тестот на времето.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дами Дуксери Со Изреки Женско Модно Писмо Печатење О Врат Со Долги Ракави Маици Со Маици Пуловер Дуксери За Жени Пуловер Со

DEN 290.72

Карактеристика : Овој Дуксер Со Секојдневен И Моден Стил, Долг Ракав, Печатено Писмо, Пуловер, О Нцек, Удо

Дакијан Клиренс Фустани Со Долги Ракави Жени Зимски Секојдневен Цветен Вез Со Долги Ракави Дуксер Фустан Женски Фустани Плус

DEN 2.00

Женски Зимски Секојдневен Фустан Со Цветни Везови Со Долги Ракави Бидете во центарот на вниманието во о

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.