• Ново
Уникатни поговори пар црно прилагодлив со дијаметар на конецот со моторцикл заден поглед на задниот поглед

Уникатни поговори пар црно прилагодлив со дијаметар на конецот со моторцикл заден поглед на задниот поглед

Оценка на клиентот:
DEN 384.00

Износ
Залиха

Ретровизорот е отпорен на влијание, отпорен на корозија и не е лесно скршен. Неговиот стилски дизајн е совршен за украсување на вашиот мотор или АТВ. Страничното огледало на задниот преглед ви дава јасни слики, помагајќи да се намалат слепите дамки и да се подобри безбедноста при возење. Лесно за инсталирање, универзално вклопување за моторцикл 7/8 "рачка со повеќе прилагодувања, откако ќе се затегнат огледалата останаа на место. Препорачливо е да го проверите постојниот број на дел или големината пред да поставите нарачка. Ве молиме, дозволете 1- 5мм разлики како резултат на рачното мерење. Ви благодариме за разбирањето. Единствени поволни цени 1 пар црна прилагодлива 10мм со дијаметар на конецот Моторцикл заден поглед на задниот преглед, лесен е за инсталирање, нема комплицирани чекори и не се потребни комплицирани алатки. Направени од пластични, стакло и не'рѓосувачки завртки. Дијаметар на огледало : 73мм/2.87 ". Димензија : 170 x 80mm/6,39 "x 3,15" (l*w). Должина на шипката : 12cm/4,7 ". Дијаметар на низата : 10мм/0,39". Вклучен пакет : Странично огледало од 2 x заден преглед, 2 x стегач на лентата, конектор за завртки од 5 x.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ступел Индустрии Уф Како Гроздобер Жена Фото Шик Розова Типографија Графичка Уметност Необликувана Уметност Печатење Ѕид Уметност,

DEN 1055.84

Сите Наши Фотографски Уметности започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа с�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.