• Ново
Трговска марка ликовна уметност „Виолетова и маслиново поле I“ платно уметност од ennенифер Голдбергер

Трговска марка ликовна уметност „Виолетова и маслиново поле I“ платно уметност од ennенифер Голдбергер

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Уметник : ennенифер Голдбергерсјубјект : Апстракт Стил : Индустриски прооден вид : галерија со обвивка од платно, ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има беж и црна апстрактна боја што ја пополнуваат рамката. Истакнати бои : бела, тен, сина, црна, сива светска уметничка група е водечки уметнички издавач кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија. Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години. Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од многу традиционална до високо современа. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4.000 слики годишно. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимот Визија. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Беж и црна апстрактна боја што ја пополнува рамката.

Карактеристики

Производи во категоријата

jjayotai Плус Големина Женски Фустани Клиренс Женски Секси Цврст Фустан Шуплив Шифон Краток Ракав V-Вратот Долг Фустан Враќања

DEN 943.36

Женски Секси Цврст Фустан Шуплив Шифон Краток Ракав VВратот Долг Фустан Features : 1.It изработен е од високок�

Божиќни Кардигани Со долги Ракави За Жени Паѓаат Божиќ Надворешна Облека Од Џемпер Од Кардиган Со Отворен Фронт Преголеми Лесни

DEN 767.84

Модни Жени Секојдневен Цветен Печатен Плетен Кардиган Џемпер Палто Со Долги Ракави ве Молиме проверете

Киплики Широки Панталони За Нозе На Големо Женски Пролет Со Цврста Боја Еластичен Струк Памучна Постелнина Разноврсна Права

DEN 271.84

Киплики панталони ткаенините погодни за кожата се меки и лесни, удобни и дишат за носење Панталоните бе�

Цермоге Панталони За Жени Плус Големина Модни Жени Плус Големина Врвка За Влечење Секојдневен Цврст Еластичен Џеб За Половината

DEN 1.67

Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Панталони,Еластичен Струк,Џеб,Врвки,Секојдневен и Удобе

Женски Женски Обичен Череп Печатење Врвен Долг Ракав Пуловер За Ноќта На Вештерките Есенски Дуксери За Вратот На Екипажот Длабоко

DEN 143.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Дуксер, Пуловер Со Долги Ракави, Дуксери На Вратот Н�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.