• Ново
Ајде да правиме бизнис - Мајами II Рамка за печатење во сликарство

Ајде да правиме бизнис - Мајами II Рамка за печатење во сликарство

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Карактеристики : -Под на квалитетот на квалитетот на архивата со висока резолуција. -Neutral.color : -Black/White.time период : -contemium.medium : -giclee Printed.product Тип : -fraphic art.region : -North America.Primary Art Material : -Paper. Големина 18 "h x 12 " w x 1.5 "d -големина : -small 18 " -24 ". Големина 30 " H x 20 "W x 1.5 " d -големина : -Medium 25 "-32 ". Големина 36 "H x 24 " W x 1.5 "D -големина : -large 33 " -40 ". Големина 60 " H x 40 "W x 1.5 " D -големина : -вертирана 41 " and above. Dimensions : Size 18" H x 12" W x 1.5" D -Overall Height - Top to Bottom : -18". Size 18" H x 12" W x 1.5" D - Севкупна ширина -од страна на страна : -12 ". Големина 18 " H x 12 "W x 1,5 " D -Depthoer Depth -предна до грб : -1.5 ". Големина 18 " H x 12 "W W X 1,5 "D -Overal Тежина на производот : -5 bs. Големина 2 MAAX6751 Карактеристики на Giclee со врвен квалитет на архивата хартија со висока резолуција. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност Професионално врамени и монтирани. Високо квалитетен издржлив не-воен Framesubject : Градови и земји. Пол : Неутрален. Боја : Црно/бело. Временски период : современ. Среден : Giclee Printed. Тип на производ : Графичка уметност. Регион : Северна Америка. Примарен уметнички материјал : хартија. Големина (18 "H x 12" W x 1,5 "D) : мали 18" -24 ". Големина (30" H x 20 "W x 1.5" D) : Среден 25 "-32". Големина (36 "H x 24" W x 1,5 "D) : Голем 33" -40 ". Големина (60" H x 40 "W x 1.5" D) : Преголема 41 "и погоре. Димензии големина 18" H x 12 "W x 1,5" d целокупна висина - од горе до дно : 18 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 12". Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 24" H x 16 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 24 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 16". Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Големина 30 "H x 20" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 30". Севкупна ширина - од страна на страна : 20 ". Севкупна тежина на производот : 7 bs. Големина 36" H x 24 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 36 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 24". Севкупна тежина на производот : 8 фунти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Волфрам Прегратки БАКНЕЖИ XOXO Срца Љубов Бенд Прстен Мажи Жени Удобност Се Вклопуваат Црно Рамно Сечење Четкано Полирано

DEN 2.67

Идеален за употреба како и машка свадбена лента или женски венчален прстен, овој елегантен прстен од во�

Поставете Датотека со игла, Рачни Метални Датотеки, Стврднат Челичен Сет За Јачина На Легура Вклучува Рамно, Рамно Чување, Квадрат,

DEN 367.84

●Материјали од јаглероден Челик● металните датотеки се изработени од јаглероден челик кој имал висок

Женски Врвови Со Долги Ракави Бејзбол Кошула Крпеница Со Долги Ракави Врвови Дуксер Јога Блузи Бохо Цветна Печатена Кошула Удобна

DEN 608.00

❦【Поврзани со производот} кошула за продолжување на Играчки кошула фустан кошула надвор од рамо капењ�

солакол Женски Врвови Обични Жени Врвови Со Долги Ракави Женски Врвови Со Долги Ракави Женски Врвови Со Пролетна Крпеница Божиќни

DEN 0.33

Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Рамо : 38см / 14.96" Ракав : 60см / 23.62

Херберт, Нил Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-Женски волк од пакетот Кањони, Националниот

DEN 911.84

Нил Херберт претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 32х23 Врамено со Уметничко Парче Со Двоен Ѕид, нас

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.