• Ново
Tangle Night Soccer Големина 4, бисер бело

Tangle Night Soccer Големина 4, бисер бело

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Правете клоци со вашите трикови! Надуениот фудбал Tangle® Nighball® е совршен за теренот. Единствено дизајниран со заменливи батерии, надуениот фудбал се осветлува и на влијанието и движењето. Сега можете да играте фудбал во кое било време, ден или ноќ со LED диоди за светло движење. Големина 4 топка. Препорачано за возраст од 3 и повеќе години. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години. • Надуена фудбалска топка за помлада големина • Осветлен за ноќно игра • Модул за активиран LED модул со движење со автоматско коло со коло

Карактеристики

Производи во категоријата

Fsqjgq Креативни Тепих Област Килими Влезната Врата Килими Затворен Затворен Тепих Тремот Влезната Врата Топла Врата Тепих Кат

DEN 0.67

Повеќенаменски, може да биде тепих, подна подлога, перница за седишта, подлога за лебдечки прозорци, душ�

Телефон Про Ма Случај Компатибилен Со Магсафе Со Целосна Заштита На Камерата Сјај Отпорен На Удари Заштитни Тенок За Жени Браник

DEN 319.84

Опис на производот [Долготраен Сјаен Уникатен Дизајн] Атрактивен Долготраен Сјаен, ќе додаде боја на ва�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.