• Ново
Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Оценка на клиентот:
DEN 351.68

Износ
Залиха

Потпис од Леви Строс слаби отворање на нозете. Подигање и инсејм : високи; 29 "ИНСЕАМ. Затворање : Затворање на копчето со ZIP мува. Pебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : Супериорно високо истегнување за ласкаво, удобно вклопување. Потпис од Леви Строс и Ко. Високи слаби фармерки за жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Студиото Винвуд Студио и Скилинис wallидни уметности Пернас ги отпечати „Минеаполис Актерхорер“ во градовите на САД - црна,

DEN 719.84

Акварел во Минеаполис, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна црн�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.