• Ново
Чудо нација девојчиња Училишна униформа стрии на понте плетени хеланки, големини 4- & плус

Чудо нација девојчиња Училишна униформа стрии на понте плетени хеланки, големини 4- & плус

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Благодарение на сите нови девојки на Wonder Nation Plus Plus Uniform Uniform Sturne Ponte Ponte Jeggings, здодевните и непријатни училишни униформи се проблем на минатото. Без разлика дали е облечена со униформа, или облечена за секојдневно носење, таа ќе биде удобна цел ден благодарение на плетената ткаенина од понте. Со целосна еластична лента за половината за лесно влечење на удобност, таа ќе биде подготвена за училиште во ниеден момент. Модерно и разумен за училиште и игра, со два функционални џебови за грб за дополнителна алатка, одгледуваните девојки ќе сакаат да носат чудо нација со џеги со која било јавна или приватна училишна униформа. Чудо на нација Девојки плус училишна униформа истегнување Понте плетење со jegging : истегнување на ponte плетени џегинг : 66% памук / 32% полиестер / 2% спандекс. Јамки за појас и декоративно копче на лентата за половината. 2 предни џебови. 2 Функционални џебови на грбот. Целосна еластична лента за половината за лесно влечење на удобност. Достапно во црна, каки и морнарица. Одобрена училишна униформа. Машинско миење ладно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Fsqjgq Здолништа За Жени Елегантни Здолништа Со Средна Должина За Женски Женски Еластични Бохо Макси Здолништа Со Висок Струк

DEN 319.84

Ова слатко здолниште ќе ви се допадне во летните излегувања Сезона : Пролет, Лето Пол : Жени Повод : Секој�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.