• Ново
Карат Т.В. Жолта боја со бела дијамант над прстенот за бајпас на сребро

Карат Т.В. Жолта боја со бела дијамант над прстенот за бајпас на сребро

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Ова прекрасно парче е симбол на сила и знак на кралско семејство. Закривените линии од 1 карат бели дијаманти и жолто-позлатено сребро, го комплетираат овој смел аранжман што е совршен за официјална вечера или ноќ на градот. 1 Карат Т.В. Yellowолтиот дијамант жолт позлата над сребрениот бајпас прстен : 1 КТ. T.W.White Diamond1 микрон жолт позлата над стерлинг сребрена достапна во различни димензии на дијаманти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Зелени растителни завеси за туширање рачни обоени шарени палми лисја кокосово дрво розово фламинго бања декор водоотпорна крпа

DEN 2.33

Опис : Количина, една завеса за туширање Опис на материјалот : Изработено од висококвалитетна водоотпор

Подароци од jyeity за мама џеб обичен врат-необичен џемпер со долги ракави+ Pant Set женски долг ракав со долги ракави со големина

DEN 2.33

П2 : Која големина одговара на големината на буквата? Дневно носење, канцеларија, шопинг, итн П 5 : Дали бој

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.