• Ново
Mohawk Home Prismatic Amaryllis Grey современа украсна ориентална прецизна печатена област килим, 5'x8 ', сива

Mohawk Home Prismatic Amaryllis Grey современа украсна ориентална прецизна печатена област килим, 5'x8 ', сива

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

Тивка сива шема доминира во овој грациозен килим од 5 'x 8'. Ставете го во вашата мала кујна или во обична просторија за седење. Неговата чиста полиестерска конструкција се позајмува на лесна грижа и издржливост. 100% полиестер (Everstrand Pet). Цитната подлога со точна или слична големина на вашиот килим е од суштинско значење за одржување на вашиот килим привлечен и долготрајно. Мохавк секогаш препорачува употреба на подлога за килим отпорна на лизгање под вашиот килим . Мерки : 5'x8 'Висина на купот : 0,41 инчи. Прецизната боја на инјектиран исечен куп изработен од Ever Strand Non-Skid La Tex Recoding обезбедува зафат и му помага на килимот да остане на место. Дамки и избледени отпорни влакна. Семејна соба; Кујна; Трпезарија; Домашна канцеларија; Спална соба; Дневна соба; Гејмерска соба; Подрум; Соба за перење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Организатор на накит Симпатична Меки Помпон За Спиење Бебе Кукла Клуч Синџири Клучеви Чанти Шарм Приврзок Роденденски Подароци

DEN 3.33

Организатор на накит Симпатична Меки Помпон Синџири За Клучеви За Кукли За Бебиња Чанти За Клучеви Шарм

Воодушевување Накит Златен Тон Вилинско Коњче На Silvertone Изведена Позадина Фабрика Злато-Тон Шепа Бесконечност Алка Синџир

DEN 639.84

Голдтон Вилински Коњче На Silvertone Изведена Позадина Фабрика ЗлатоТон Шепа Бесконечност Алка Синџир Нара�

Колекција Индустриски Модерни 26 Метални Столици Со Висок Грб Со Цврсти Седишта Од Дрво Од Пепел, Столици Од Галванизиран Челик,

DEN 3.33

Колекцијата 161 ги спојува модерните и индустриски модерни стилови од средината на векот со актуелните т

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.