• Ново
Арден селекции модерно отворено длабоко седење сет 24, фстаци ботанички

Арден селекции модерно отворено длабоко седење сет 24, фстаци ботанички

Оценка на клиентот:
DEN 2279.84

Износ
Залиха

Селекцијата за перничиња за длабоки седишта на Arden селекција на Arden е одличен начин да го ажурирате вашиот мебел за разговор на отворено со прекрасна шема и удобност, без да купувате сосем нов сет на мебел! Овој модерен сет има двојно заварување на задниот дел и перница на седиштата. Повратната перница мери 24 w x 18 l x 6 d, а долниот перница мери 24 w x 24 l x 6 D. Трајната, полиестерска ткаенина отпорна на временски услови обезбедува живописни бои во текот на сезоната и нуди лесно чистење со само сапун и вода. Во рамките на оваа перница на отворено, е патентирано еверлукс полиестерско влакно пополнување за да му помогне да ја задржи формата и да обезбеди долготрајна удобност за време на употреба на отворено. Внатре во надворешната перница назад се рециклира полифил. Овој сет на перничиња на отворено е третиран со УВ и е наменет за употреба на вашиот двор или палуба, сепак, препорачуваме да го донесеме во затворено кога врне или кога не се користи за да го зачува својот животен век и да го продолжи да изгледа убаво. Сет за перничиња со длабоки седишта - содржи 1 задната перница и 1 перница за седишта. Димензии : назад 24 W x 18 L x 6 d и седиште 24 W x 24 L x 6 D. Поставете го повеќето стандарден мебел за длабоко седиште. Полиестерска ткаенина на отворено третирана со засилена УВ заштита за да се спротивстави на бледнее. Седиште исполнето со супериорен еверлукс полиестер и грб исполнет со полифил за да му помогне на перницата да ја задржи формата со текот на времето. Лесно се чисти со сапун и вода.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гроздобер-цветни-телефон случај За Samsung Galaxy S20+ Плус За Жени Мажи Подароци, Мека Силиконски Стил Шок-Гроздобер-Цветни-Случај

DEN 255.84

[Премиум Силиконски Материјал] оваа футрола за телефон е изработена од силикон со супериорен квалитет, �

Дриндф Маица Со Кратки Ракави За Жени Лабави Туники Без Ракави Трендовски Срцеви Графички Принт Блуза На Денот На Мајката

DEN 1.00

тенкови за жени трендовски,кошули жени,женски тркачки резервоари,вграден резервоар,женски бели резерв�

Зима Women Женски Тренингот Поставува Јога Облека Печати Пижами Чипка Без Ракави Ками Шорцеви Долна Облека Облека За Спиење

DEN 343.20

Ве молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини пред Да Нарачате Други прашања, ве молиме контактирајте не

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.