• Ново
Womenените модни сандали за дизајн Викторија К, секојдневни сандали, летни сандали за одмор, големина на бои 6-10

Womenените модни сандали за дизајн Викторија К, секојдневни сандали, летни сандали за одмор, големина на бои 6-10

Оценка на клиентот:
DEN 287.84

Износ
Залиха

Сандалите на Викторија К се еден вид жени обувки што се стилски и удобни. Овие сандали се дизајнирани со фокус на квалитет и издржливост, користејќи висококвалитетни материјали што се изградени за да траат .. Обично, сандалите на Викторија К имаат рамен ѓон кој обезбедува стабилност и поддршка, што ги прави одлична опција за секојдневно носење. Ремените на сандалите можат да варираат, со некои стилови кои имаат тенки, деликатни ленти, додека други имаат подебели ленти кои обезбедуваат поголема покриеност и поддршка .. Сандалите на Викторија К доаѓаат во широк спектар на бои и дизајни, дозволувајќи им на жените да изберат совршен пар да одговараат на нивниот личен стил. Некои од најпопуларните дизајни вклучуваат страшни сандали, гладијаторски сандали и сандали со украси, како што се столпчиња, накит или ресни .. Севкупно, сандалите на Викторија К се разноврсен и модерен избор за жени кои бараат удобни обувки што можат да се носат за најразлични прилики. Удобно. Лесно лизгање. Дизајн на отворено.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фрцолор Јеапан Месинг Копчиња За Прицврстување Копчиња За Притискање Копчиња За Обетка Копчиња За Замена На Панталони Копче

DEN 271.84

Описr r Ова е поставен метал предвремени копчиња пролет бравата фитинзи, со ретро бронзена боја Не се пот

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.