• Ново
Howsool Canopy платформа кревет, елегантна рамка за метални кревети со кралица со простор за складирање и облик на патент за дневна соба, стан

Howsool Canopy платформа кревет, елегантна рамка за метални кревети со кралица со простор за складирање и облик на патент за

Оценка на клиентот:
DEN 1919.84

Износ
Залиха

Опис Декоративниот дизајн на моделот на таблата и педалите на металниот крошна кревет создава елегантен и интересен изглед за вашата соба за принцези. Четири столбови на крошна со елегантен спој на врвот Додајте го завршниот допир на оваа исклучителна работа. Дизајнот на Canopy Top ви овозможува да ги закачите завесите за креветот за да одржите чувство на мистерија. Има дополнителен простор за складирање на дното, овозможувајќи ви да ги чувате сандовите во собата. Спецификации Тип на кревет : Кралица платформа Материјал за кревет : Метална боја : Црн производ Димензија : 83 L x 60.6 W x 73.2 H инчи Тежина на производот : 75,6 фунти Димензија на пакет : 59.6 L x 25.6 W x 3,5 H инчи Тежина на пакет : 76,6 фунти Тежина на тежина : 400 -600 фунти Број на пакет : 1 Собрание Потребно : Да Потребни се дополнителни алатки : Сите алатки вклучуваат белешки за набавка 1. Бојата на производот може да биде малку поразлично под различно светло 2. Големината на производот се мери рачно, може да има малку Грешка во цврста метална рамка на кралицата : креветите за крошна се изработени од висококвалитетен челик и издржлив хардвер, силен и не лесно деформиран. Може да поддржи 400-600 фунти. Нема потреба од пролетни кревети за кутии : Металната рамка за кревети ја елиминира потребата за пролетни душеци во кутија и може совршено да одговара на латекс, мемориска пена и многу други видови душеци. Лесно за склопување : Сите делови се јасно обележани, не се потребни дополнителни алатки, а едно лице може да се собере и расклопи лесно и брзо. Заштеда на простор : Еднодената структура на металната рамка нема бучава, вибрации и гребење, за да можете да добиете подобар ноќен сон без да фрлате и да се вртите. Простор за складирање : Постои простор за складирање од 12 инчи под рамката, што е погодно за движење и пристап. Може да се постават кутии за складирање, јоргани, облека и играчки за да ја направите вашата соба да изгледа почиста и уредна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Грејс Илустрација Животински Отпечатоци Зебра Кожа Книга Паричник Случај Покритие

DEN 799.84

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Грејс Илустрација Животински Отпечатоци Зебра Кожа Книг�

Момчиња Девојки Кдс Постави Еднобојна Качулка Со Долги Ракави Ромпер Блузи Панталони Облека Облека Празничен Викенд Носење За

DEN 3.33

Големина : 60 Препорачана Возраст : 03 Месеци Биста : 46см / 18,11" Врвови Должина : 35,5 см / 13,98" Должина На Пантало

клиос Жени Плус Големина Памучни Ленени Панталони Летни Еластични Половини Панталони Обични Врвки За Влечење Прави Панталони

DEN 2.00

Сите прашања ве молиме контактирајте не.Различни Бои и Отпечатоци : нашите женски секојдневни панталон�

Ли - Светски Танга Бикини Костим За Капење Женски Костими За Капење Костим За Капење Со Една Цевка Плус Големина Небесно Сино,

DEN 287.84

2022 Прилагодени Дизајни Бикини Женски Костими За Капење Костим За Капење Облека За Плажа Бикини Транспа�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.