• Ново
Близнак над кревети со близнаци за деца, дрвен кревет Аукфа со чувари и скалила за тинејџери девојчиња момчиња, капацитет со тежина од 165 bs, даб

Близнак над кревети со близнаци за деца, дрвен кревет Аукфа со чувари и скалила за тинејџери девојчиња момчиња, капацитет со

Оценка на клиентот:
DEN 5119.68

Износ
Залиха

Романса : Близнак над креветот со близнаци е за квалитетот, изборот и вредноста. Овој антички дабов кревет кревет има опција за конвертирање на поставени кревети кревети во два одделни кревети, десно свртени отстранливи скалила, лесен пристап за заштита на шини на горниот кревет и систем за слт. Овој преоден кревет за кревети за млади е сè што му треба на вашето дете по вредност што ќе ја сакате. Beе бидете воодушевени од просторот што ќе го зачувате со овој кревет кревет. Детали за производот : KD T/T Bund : Вклучен систем за SLAT (14+14) : кабриолет (да се користи наредени или 2 одделени кревети) : предна скала (RF, отстранлив) : Лесен пристап за стража за пристап (горниот кревет) : подот за дозвола до дното на железницата : 10,5 "(266мм) Боја : Антички дабови материјали : бор од бор (нов Зеланд), МДФ, Пли за складирање : - Димензии за складирање и дозвола : дозвола помеѓу подот и железницата : 11 " NW CTN (lbs) : 192 Проценет капацитет на тежина (lbs) : 165 bs TOP, 165 bs дното (горниот кревет не се користи за деца под 6 години.) Вклучете : близнак/кревет за кревети со близнаци * 1 Големина на производот : 82 "x 43 " x 69 " H Големина на седиштето : - Потребно е склопување : Да Стил : Современ, детали за секојдневен производ Боја : Антички даб. Материјали : бор дрво (нов Зеланд), MDF, Ply. NW CTN (LBS) : 192. Проценет капацитет за тежина (LBS) : 165 bs Врвот, 165 bs на дното (горниот кревет не се користи за деца под 6 -годишна возраст.). Вклучи : Близна/близнак кревет * 1. Големина на производот : 82 "x 43" x 69 "ч. Потребно е собрание : Да. Стил : Современа, случајна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Детска Јакна Младинска Јакна Мали Момчиња Девојчиња Зимски Модни Отпечатоци Со Долги Ракави Врвови Со Качулка Јакна Со Меко

DEN 2.67

Повод : Секоја пригода Пол : Момчиња, Девојчиња Тип на ракав : Долг Ракав Ако имате било какви прашања, ве �

Жените Долг Ракав Врвот Дозвола Жените Мода Лабава Вратоврска Боја Печатени Копчиња Долги Ракави Дуксер Блузи Враќања Морнарица

DEN 2.67

Жените Мода Лабава Вратоврска Боја Печатени Копчиња Долги Ракави Дуксер Блузи ве Молиме проверете Ја Т�

Летни Мали Девојчиња Летен Костим За Капење Цветен Принт Со Долги Ракави Една Костими За Капење Плажа Еден Костим За Капење

DEN 1.33

Големина : 70 Препорачана возраст : 06 Месеци Биста : 44см / 17,32" Должина : 36см / 14,17" Големина : 80 Препорачана во�

Детски Чевли Летни Детски Чевли За Мали Деца Момчиња Девојчиња Подни Патики Лесни Удобни Лакови Забележани Горен Дизајн Бебешки

DEN 335.84

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која Се Фокусира На Модата За Облека, �

лулшоу Назад Во Училишниот Прибор, Bluetooth Слушалки Нови Висечки Безжични Bluetooth Слушалки Со Три Во Една Картичка Вметнување

DEN 271.84

Нови Висечки Безжични Bluetooth Слушалки Со Вметнување Три Во Една Картичка За Спортско Трчање И Моќност Ба�

Тајсу Женски Летни Боемски Цветни Макси Здолништа Еластични Здолништа Со Висок Струк Здолниште Со А-Линија Рафли Долги Здолништа

DEN 3.33

Карактеристики Геометриски принт, боемски стил, еластичен висок струк, должина на глуждот, дизајн на на�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.